Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    Köszönöm mindenkinek az elismerő szavakat. :R

    hardzsi2: Nem. Legalábbis tudtommal. Ezek az unoff. patchek a játék összegyűjtött bugjainak javításait tartalmazzák, már a végleges verzió kiadása után.

    Shapord: Mi a problémád? :F

    Lenry: Így Halo 2 mellé? ;)

    Speed(R): Igen. Főleg, hogy a maximális grafikáról szól a cikk, ill. hogy mi kell hozzá. :U Engem kimondottan zavart már a 4XAA is 12X Edge-detect módban, persze nem harc közben, de ez olyan játék, amelyben az ember az ideje 80%-ában gyönyörködik + piheni a hézköznap fáradalmait, meditál, stb), és csak a mardék 20-ban foglalkozik "evilági" dolgokkal. :) Lehet persze 4XAA meg egyéb butított beállításokkal játszani, csak elvész a lényeg.

    Kephamos: Ahhoz is van ám visual pack! :DDD De nekem az annyira nem jött be a szerepjátékok hagyományos hülyeségei miatt, amelyeket ki nem állhatok.

    hoffman_: Most akkor dicsérsz vagy sértegetsz? :F Írtam én már ilyen kaliberű cikkeket (könyvekről nem is beszélve), nem másoktól nyúltam le a telepítési segédletet (én készítettem pár telepítési bukta után), és a betöltési sorrendet (3 hét kísérletezés) sem. Systemroot segített az ini tweak-ek megtalálásában (no meg az Oblivion tweak guide) szerepel is a neve a cikkben. Az összes felhasználható segédlet elérhetősége szerepel az Oblivion topic belinkelt 1. hsz-ában. Mindemellett azért írtam a cikket, mert nem volt ilyen, és hogy akik nem akarnak heteken-hónapokon keresztül babrálni a játék beállításával (főleg, hogy a játékosok többsége nem is tudja, milyen tartalékok rejlenek az engine-ben), csak játszani, azoknak itt legyen készen minden.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák