Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz Tetsuo #39 üzenetére

    Szépen megfogalmaztad, de valójában arról van szó, hogy valamiért néhány munkakör fel van magasztalva és sajnálni kell külön őket. De közben száz másik munkakör is van, akiket senki sem sajnál és semmivel sem könnyen a dolguk. Ja meg pesze, mivel ki vagyunk szolgáltatva nekik, így hízelegni kell, nem szabad kritikát megfogalmazni, mert akkor pórul járhatunk.

    Egyébként amennyre kívülről belelátni, sokszor saját maguknak nehezítik a munkájukat. Ha be kell menni küldeményért, akkor is szinte már csak azzal lehetne fokozni a hatékonytalanságot, ha mégcsak polcokra sem lenne pakolva a cucc, hanem csak kazalba hajigálva. Miközben legalább a regisztrált küldeménynél lehetne használni a nyomorult vonalkódot, hogy rögzítsék a rendszerben, hogy hová tették el az adott küldeményt. De igazából ezt a nem regisztráltaknál is meg lehetne oldani - sőt, rengeteg pénzt költöttek nemrég is fejelsztés címszóval olyan szolgáltatásra, ami már létezett, de ügyfél felé nem volt felület használni. Rendszer szintű a nem akarás. De hallani, hogy néhány településen életrevalóbb emberek dolgoznak és például ráírják az értesítőre, hogy melyik rekeszben kell majd keresni, s nem tesznek 3 kört több raktárhelyiségben, mire rájönnek, hogy a kászhoz közelítő logikájukkal hová is tették el. Nem is értem, hogy nincs erre eleve felkészítve a meglévő renszerük. Bár értem én, mert hallottam beszélgetni őket. Ha nő a hatékonyság, akkor kirúgnak valakit, ezért nem szabad hajtani.

    Látszik, hogy nincsenek igazi szakszervezetek és az emberek is inkább panaszkodni szeretnek, mint összefogni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák