Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Darth_Revan #1 üzenetére

    Mert pl. Ubisoftnál ha feltörik a Ubisoft fiókod, akkor pl. egyből Steames számlával tudod igazolni, hogy tiéd a fiók és visszaállíttják neked azt. Amíg ha Ubisoft Store-on vásároltál és azt a számlát mutatnád be, azt biztonsági okokból nem fogadják el. Így kvázi ha minden játékot a kliens Storejából vettél, akkor ebben az esetben megszívtad. Feltételezve hogy Originen hasonlóképp működik, én tuti inkább Steamen venném meg a játékot. :U

    Amúgy PC-re lesz dobozos kiadás? Ez engem is érdekelne.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Vistaboy #9 üzenetére

    Hát akkor kapják be a cumit, teljes áron úgy tuti nem veszem meg. :N Digitálisan GoGra lettem volna még hajlandó fullos áron megvenni, de ott persze nem lesz. Mióta ügyfélszolgálatosként dolgozom, jelentősen visszább vettem a digitális vásárlásaimból...Ha egy jó tanácsot adhatok, akkor nektek is azt ajánlom, hogy egy 3rd party kulcsos oldalról aktiválókulccsal vegyétek meg.
    Amúgy szép kis gyűjtemény! :C

    #7 xeon forever
    Na igen, de látod, Steamen azzal legalább gyorsan igazolni tudod magad. A Ubi pl. viszont nem fogadja el. Amúgy épp ezért próbálok én is fizikai formában kóddal játékot venni vagy GoGon, ha mindenképp Steamre vagy Originre, akkor már csakis kizárólag 3rd party kulcsos oldalról, ahol kapsz egy kódot hozzá.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz CPT.Pirk #18 üzenetére

    Ezen jót röhögtem! :C Amúgy igen, Originnel a Battlefield játékosok is szívtak eleget innen a fórumról is, mikor az Originnek nem volt elég a tárhely, pedig elvileg volt még egyszer legalább annyi tárhelyük, ami a játék mérete.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz DeFranco #24 üzenetére

    Ez van, ha lusta a kiadó magyar feliratot csinálni, akkor kénytelenek önkéntesek feliratot készíteni hozzá... szerintem még így is figyelemreméltó, mert kommunikációs végzettséggel van valami elképzelésem arról, milyen munka lefordítani egy ilyen játékot. Amúgy meg lehet kritizálni a fotelből, de konkrét fordításjavaslatok nélkül nem sokat ér.

    Azért ez most eléggé elszomorított, bár hamarabb hallottam volna erről a felhívásról. :(
    Mass Effect Androméda Fordítási projekt TÖRÖLVE!

    #20 niof Én is csak azokra használom, kivéve az Epicet, mert a Steam mellett már abban is sok játékom van.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz DeFranco #34 üzenetére

    Én megpróbálom elmagyarázni, hogy én miért szeretem ha van magyar feliratot: sokszor például speciális angol szavakkal nem tudok vizuálisan tárgyakat asszociálni.

    Például ott a Dead Spaceben a Ripper. Na most hiába jut eszembe hogy rip az tépni, tehát valami tépő eszköz, nem ragad meg, mert képtelen vagyok vizuálisan megjeleníteni magam előtt a tárgyat. Viszont a magyarításban a Ripper = Belező, ami már sokkal menőbben hangzik és azonnal asszociálni tudom és magam elé tudom képzelni, ahogy kibelezi az ellenfeleket.

    Ugyanez igaz scifi játékokban speciális fegyverekre, aminek speciális angol neve van. Hiába tudok angolul, utána kéne olvasnom a neten vagy a szótárban, hogy pontosan magam elé tudjam képzelni ill. asszociálni korábbi filmből vagy játékból látott tárggyal. Játékban erre rendszerint nincs idő és csak továbblépek, elkönyvelve hogy az az a fegyver vagy töltény, de hogy mi az pontosan csak sejtésem van vagy abszolút nem is értem az igazi nevét. :U

    Én olyan vagyok, hogy ha egy filmben vagy játékban nem értek meg 100%-ig minden nüánszot, az engem frusztrál. :O

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz niof #37 üzenetére

    Na ennek örülök, hogy nem csak én vagyok ezzel így! :B

    #38 DeFranco :R

    #40 L3zl13 A legtöbb angolt idegen nyelvként elsajátító ember ezeket a kifejezéseket sosem fogja érteni teljesen, hacsak nem közel anyanyelvi szinten beszéli az angolt. Ezt figyelme véve szerintem sokkal több megmarad a fejedben az anyanyelveden illetve ezek sokkal könnyebben beleágyazódnak az memóriádba, mivel az agyad nagyon könnyen tud asszociációkat képezni.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák