Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz .LnB #56 üzenetére

    Figyu,értelmezd mit írtam. Azt írtam,, hogy szerintem nem középszerű, mint Moby írta, hanem átlagosan jó.( Azaz többnyire jó amit eddig láttam belőle)
    Én szerintem messze nem az idei év legjobbja,mert szerintem a GOW és igen, az Unravel 2. számomra.
    Ezt a COD haterséget meg engedd el a részemről+ ezt a lenéző stílust, szerintem nem szoktam veled így kommunikálni egy csatornán sem.Nem érdekel kinek tetszik, kinek nem, kinek mi a véleménye,de ne ez legyen már a " negatív felhang " a részedről, hogy én előrendelem a BO 4. részét..
    Szerintem se neked se senkinek nincs köze hozzá milyen játékot rendelek elő és mit szeretek. Rohadtul nem vagyunk egyformák, és hadd én döntsem el számomra mi szórakoztató és mi nem.
    COD Ww2 be beletoltam 800 órát élveztem, jó volt, mert kikapcsolódtam és erre van szükségem 12 óra munka után.
    Igazi fancy dolog ma utálnia COD-ot,pedig inkább az gáz, mikor valaki elvből utálja és lenézi, pedig tele van tartalommal és minden hibája ellenére élvezhető, játszható.
    Zombi mód megütötte a BO3 színvonalát, ami nem kis dolog.Haverokkal azt toltuk a legtöbbet,orditozva és végigugrálva, mint a gyerekek. Míg egy kívülálló nem is tudja miről beszélünk, közben azt gondolom hogy bárcsak több játékban lenne ilyen élvezetes és szórakoztató mód és pálya rendszer, mint a COD zombi módjában.

    Pókember is biztos az lesz, de nem szeretem a nyílt világú, szabadon mászkálós térképes játékokat, ha sztoriról van szó, és éppen ezért majd megveszem magamnak is, mikor olcsóbb lesz és nem fogom sajnálni, ha éppen kipróbálom( ami már megvolt) és félreteszem.
    2 óra játék után nem érzek késztetést arra, hogy folytassam. Jó volt meg minden, majd egyszer.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák