Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz nyunyu #11 üzenetére

    nem csak az olajcsere a gond mert azt viszonylag tudják tervezni, az egyéb meghibásodások miatti megállás a para, mert az csak úgy megtörténik... És hiába van alkatrész a raktárban, ha a nyominger gép nem indul el csak ha a JD embere rádugja magát és engedélyezi... Azok meg főműsoridőben lehet hogy hetekre mondanak időpontot ami nyilván nem egy kívánatos dolog amikor mennie kell a szántásnak vetésnek aratásnak, akárminek... Egyébként miért az apple-t majmolják? Adobe mámióta ezt csinálja, de Linus is elküldte a teamviewert az anyukájába talán 3x zsinórban már, mert a 12-es verzióbónál megvette a lifetime licenszet, és amióta előfizetéses van már csak bszogatják hogy váltson arra, hiába fizetett több k dodót el a licenszre, jobban járna mindenki ha mégis havidíjat fizetnél... Tele az ipar ilyennel, az autógyártók is évek óta pedzegetik hogy minden autót fullextrára gyártanak és havídíjas lesz az ülésfűtés meg társai.

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Neurotoxin #24 üzenetére

    A renault talán már teljesen leállt vele de a zoe biztos az elején jött ki úgy hogy az akkupakk az lízingelhető volt... Abból lett kis kavar használt piacon azért... Alig várom hogy mikrotranzakciós legyen minden is, a mikróban a grill funkció, a kocsiban az oldallégzsákok, a klímában a fűtés.... Értem én, de nemá...

  • #56573440

    törölt tag

    válasz BiP #32 üzenetére

    Az akkupakk lízing papíron jó buli, de ahogy eléri a használt piacot a termék na ott berobban a logisztikai és jogi atombomba... Nyilván egy lízinges akkupakkal kapcsolatos terheket eladás előtt a gyártónak gondolom ki kéne fizetni, az feloldja és go, de ahogy olvastam pont abból volt gond hogy ez nem történt meg, így az új tulaj szívott nagyot vele.

    Sokmindent lehetne, bérelni is akár, csak ennek jogi és logisztikai hátteret kell biztosítani, jelenleg sok márkakereskedés csak a tulajjal beszélget, és van hogy az előző tulajokhoz tartozó bejegyzéseket is csak az ő írásos beleegyezésével kapod meg. Na így nem lehet bérelgetni meg lízingelgetni hogy nem lehet leigazolni vásárlás előtt hogy most mi a státusza a pakknak...

Új hozzászólás Aktív témák