Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz Tapsi #8 üzenetére

    "Ezzel adtál még egy pofont a semminek, esetleg konkrét érveket"

    Nem fogok azon vitázni, hogy az ég kék-e... ezer helyen inkompetens annak a nyelvnek a tervezése. Főleg ha ismersz rendes nyelveket... főleg moderneket, amik sok helyen tudnak tért hódítani, de ugye shared hostingon nem. Szopás, ennyi.

    "teljesítmény összehasonlításokat is mutathatnál az általad említett nyelvekkel"

    Python ált. gyorsabb, néha még a Ruby is (pedig hát annak van oka lassúnak lenni), Java/Scala-meg nyilván más súlycsoport a C/C++-t közelítő sebességgel. (Nem hiszed, nézz utána.)

    "Én linkeltem egyet, az nem győzött meg."

    Melyik nyelv a biztonságosabb??? Már a kérdés is elég nagy baromság, hacsak nem veszünk be pointerekkel szórakozó nyelveket (C/C++ tipikusan), de nem vettük be. És hogy ez hogy bizonyít bármit egy nyelv tervezési jóságáról, arról ne is beszéljünk. Amúgy pont a PHP mániája, hogy figyelmen kívül hagy hibákat (definiálatlan változó pl.), meg vicceseket konvertál, ami simán életveszély...

    "Több ember, több amatőr. Problem?"

    Azt mondtam hogy arányában több az amatőr, ergo tök mindegy hogy hány ember van összesen. Nézd, én programozok Java-ban, PHP-ben, és programoztam Python-ban is. Üvöltő a különbség mind a nyelv/platform készítők mind közösség szakmai színvonalában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák