Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    Linkelhetnétek piratebay-kickass letöltési oldalt, kb pont annyira legális és fórumba való mint a 15 eurós/7ezres cd kulcsok... :U

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz .LnB #31 üzenetére

    Ajnálom figyelmed a fórumot

    A kulcsokat két forrásból szerzik be, vagy videokártyákhoz csomagolt kódot a kiskereskedő kilopja és eladja nekik, vagy lopott bankkártyával vásárolt kódokat vesznek meg és adják tovább.
    Az, hogy sokszor letiltják később ezeket a játékokat az egy dolog, a másik hogy te miért veszel játékokat? Csak hogy meglegyen Steam-em? Nem azért hogy tiszta legyen a lelkiismereted, hogy te a készítők által belefektetett pénzért és munkáért fizettél? Mit gondolsz, létezik olyan, hogy egy játékot ami Steamen 40-50 euró, és a lesajnált keleti piacra a dobozos verzió is 10 ezer Ft azt te legális úton megkapod 5-ért? Utána kéne egy kicsit olvasni, hogy a g2, kinguin meg a többi hulladék hogyan működik,, és eloszlatni ezt a rózsaszín ködöt, hogy amiket te onnan veszel az legális forrásból vannak.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz davidsone #34 üzenetére

    Igen, magánügy, ahogy a torrent is, ettől még fórumon nem kéne ezeket ajánlgatni.

    .LnB: Direkt nem azzal jöttem, hogy ha G2A-n vásárolsz akkor mindenképpen átcsesznek, mert ez nem igaz. Protecionnel 99% hogy visszakpod a pénzed. Én arról beszélek, hogy attól még ez nem legális dolog, akár hogy is mosdatjuk.

    ,,Nekem nem mindegy, hogy 60U-t fizetek a Mad Maxért. Vagy 4800ft-ot dlc-vel együtt ahogy tegnap tettem."

    Akármilyen hihetetlen, én is és mások is pénzből élnek, ettől még ez nem indok erre... Ugyanúgy illegális forrás, csak még fizetsz is érte. Ennél szerintem még az is tisztább dolog ha lekapod virágboltból, és később amikor leakciózzák Steamen/boltban esetleg Humble Bundle akkor beszerzed.

    De nem akarlak megtéríteni, csak simán arra kérlek hogy ne reklámozzuk már ezeket az ,,alternatív" beszerzési módokat.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz yodamester10 #38 üzenetére

    Nem, azért nyitottam meg a komment szekciót mert érdekelt, hogy az emberek mit gondolnak magáról a játékról. Nem pedig azért, hogy illegálisan szerzett kulcsokat hol olcsóbb venni.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák