Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz Csapoati #14 üzenetére

    A szomorú az, hogy nyereséges modell tud lenni egy ilyen hulladék, sok technikai analfabéta simán megveszi, mert okos, meg eldzsí, meg színes. Közben meg akármelyik kínai MTK-klón simán veri, azokban ezen az árszinten 720p-s IPS kijelző, 2-3 giga RAM, min. 4 magos ARM64-es proci van, meg fényévekkel jobb fényképező (pun intended), nem sokkal többért pedig megkapni 1080p-s kijelzős, 3-4 giga RAM-os, 8 magos procis, még jobb kamerás modelleket is.

  • Frawly

    veterán

    válasz janeszgol #81 üzenetére

    Nem tudom mi más számítana a felbontáson és a paneltípuson túl. A Doogee teljesen jó, előtte X6 Pro-m volt (az 720p-s, DPI-re sem rossz, nem zavaró képpontokkal, 4 magos proci, 2 GB RAM, dual SIM), teljesen meg voltam vele elégedve, 25 ezerért pláne nagyon jó vétel, ma már még olcsóbban megkapni. Nagyon szép kép van a kijelzőjén, rendesen összerakott telefon, nem recseg, nem ropog, nem fagy, nem akad be, annyi, hogy stock 5.1-es Androiddal jön és nem támogat mást. Használnám ma is, de sajnos nem vigyáztam rá eléggé, leamortizáltam. Most Doogee Y6 Max-ot koptatok, ennek a specifikációi rendre jobbak (1080p, 8 magos proci, 3 giga RAM, stb.), egyedül a szoftveres körítésével nem vagyok megelégedve, buherált gyári 6.0-ás Android ROM-mal jön, nincs rá teljesen stock 6-os vagy 7-es ROM. Nem rossz telefon összességében, de az való igaz, hogy 44 ezres árkategóriában vannak ennél jobb vételek, amelyek hardveresen ugyan nem jobbak, de a szoftveres támogatottságuk jobb.

Új hozzászólás Aktív témák