Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz Matada2.3 #351 üzenetére

    Nagy +1 :K

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

  • Konfigos

    őstag

    válasz Matada2.3 #351 üzenetére

    Ezzel én csak azért nem tudok egyetérteni,mert az otthoni saját s7el rossz tapasztalatunk volt.Nálam fel se merült az hogy s7 vagy s7 edge vagy g6,mégpedig azért mert rohadt sérülékeny az s7 kijelzője. Mindenkivel megtörténhet hogy véletlen leesik/elejti a telefont stb,ez nálunk is így volt.Tokba volt kb egy 1mm-es sérülés érte a kijelző szélét aminek az lett a vége hogy meghalt teljesen(háttérvilágítás nem volt többé),hivatalos szervizbe a csere 75ezer forint körül lett volna,de találtam egy szakit rá aki "csak" 50ezer forintért gyárira cserélte kompletten,úgy hogy a vízállósága is megmaradt és a gari is(hátlap csak szervizbe cserélhető mert oda van sütve bele az imei asszem,hő hatására kirajzolódik és hama bukta a gari ha nem hivatalos szervízbe csinálja az ember).Egyébként beszélgettem a sráccal és tömegével cserélte az s7 kijelzőket,szerintem nem véletlen.Ezzel szembe a g6/s8 páros egy tank mondhatni.Én akkor se rendeltem volna s7 edget ha 40ezerrel olcsóbb lett volna..De ez szubjektív persze.Ezt leszámítva jó telefon az s7 tény,ha valaki bevállalja hogy iphone sérülékenységet kap kb. Másik negatívum amit átéltünk az s7el az a vízállósága volt,vagy annak a nem létezése.Tengerparton nyaraltunk gondoltuk itt az idő meglesni mit tud víz alatt az s7,az lett a vége hogy jókat fotóztunk vele,majd este töltésnél jött a pofon=nem vette be a töltést (igen kivolt már száradva bőven).Azóta se veszi be a gyorstöltés,és a saját töltőjével se megy már csak egy tab töltővel.

    #371: Persze,ne érts félre.Nálam úgy volt hogy simán ráböktem a legkorábbi időpontra ami csütörtök volt,erre szerdán már kihozták.Nem tudom most hogy megy,lehet nem volt elég nagy készletük.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák