Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gretzky77

    veterán

    válasz tomboy0013 #4948 üzenetére

    Hello abban tudsz nekem segíteni,hogy ez a Google camera automata módban tud jobb fotót lőni mint a sima kamera automatán vagy a gyári kézi beállítások esetén is lehet jobb a Google automata?

    Köszönöm

    iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

  • kp78

    addikt

    válasz tomboy0013 #4948 üzenetére

    Engem nem bántottál meg. :N
    Elolvastam sok tesztet, megnéztem sok youtube videót, követtem a fórumot, használtam a keresőt is, és nem tudtam dönteni ennyi infó alapján. A kezembe kellett fognom, élesben ki kellett próbálnom. Ezért olyan helyen rendeltem be, ahol tudtam, hogy nem probléma, ha a 14. napon visszaviszem, hogy "köszi, de mégsem kell". Ez idő alatt minden nap nyomkodtam, fényképeztem vele, két nap még munkába is elvittem, és használtam a napi munkámhoz, hogy lássam mit bír.
    De végül mégis lemondtam róla, mert a sok-sok pozitívuma mellett, a kamera nem győzött meg, pedig nekem az döntő lenne egy cserénél. :( És nem lenne nyűg letölteni egy app-ot, de az amúgy sem kevés kompromisszum mellé ez már nekem nem fért bele. :U

  • #82729984

    törölt tag

    válasz tomboy0013 #4948 üzenetére

    "Komolyan nemtudom mi van a mai emberekkel, de ez már szánalmas."

    Szerintem az a szánalmas, hogy egy flagship (szerű) telefonra 2017-ben mindenféle ismeretlen forrásból (security rulez) kell kamerát telepíteni hogy egyáltalán megközelítse a 2-3 évvel korábbi modellek képminőségét...

    Még szerencse hogy ez csak az LG sajátja, be is b@szna ha mondjuk egy prémium Audi/Mercesed stb úgy menne mint egy polski fiat, és le kéne vinni Sanyihoz a garázsba aki összetaknyolna belül néhány vezetéket hogy végre le tudjon gyorsulni egy polskit... Az meg még szánalmasabb amikor egyesek szerint ez tök oké...

  • mjani1172

    addikt

    válasz tomboy0013 #4948 üzenetére

    TELJESEN OFF !

    A helyzet sokkal rosszabb mint amit felvázolsz.Az emberek egyre butábbak,ehhez még hozzájárul hogy több pénzük van mint 10-15 éve,a műszaki dolgokat (Pl telefon, pc )nagyon könnyű megvenni, hiszen napról napra olcsóbbak, egyre többen használják olyanok is akik idősebbek, és még az általános iskola sem ment annó könnyen nekik,most össze vissza nyomogatnak, kommentelnek, a fiatalok közül természetesen mindenkinek van már minden,ők mindent természetesnek tartanak, hogy kombnyomásra nekik minden a legjobb minőségben és azonnal jár.Hidd el sokan azt hiszik(tapasztalat) hogy egy mai webáruház az olyan mint egy kóla automata,hogy csak fogaskerekek vannak benne.
    Annak ellenére hogy minden ember kezében van mobil, biztos vagyok benne, hogy kevesebben konyítanak hozzá mint 5-10 éve, (nem a programozásra meg egyéb komoly dologra gondolok) amikor tized ennyi ember kezében volt.
    Akkor aki megvette azt érdekelt, követte hol tart az ipar, a technika.
    Még hozzájön ehhez hogy sok a türelmetlen, és sajnos bár mostanában mindenkinek felső végzettsége van, szinte analfabéták,a termék kicsomagolásánál sokan elakadnak.
    Én korán kezdtem a saját termékeimnél a netes árusítást,persze kevesebbet adtam el mint most,de akkor mondjuk 1000 eladott termékből 1-nél volt téves rendelésből fakadó reklamáció,most 50-ből1-nél.
    Sokan a saját nevüket, címüket,nem tudják leírni, fogalmuk nincs mihez rendelnek alkatrészt, a pirosan nagy betűkkel villogó figyelmeztetést nem olvassák el,ami 100 x le van írva azt megkérdezik százegyedszerre is.
    Szinte mindennap van akár többször is hogy taxis nem talál oda a címre, 3x hív fel,és még a kapuban is eltéved, a 30-35 éves középvezetőnek segíteni kell hogy kell a kosárba rakni( 1 kattintás !) egy terméket,a 35 millió forintos autójához, informatikusnak telefonon segíteni kell hogy használjon egy webáruházat,mert nagyon viccesen megrendeli a terméket úgy hogy a számlázási névhez és a címéhez beírja hogy xdxdxdxd,majd egy hét múlva hív,nem tudja elszámolni, a könyvelő visszadobta, és nekem kellett volna őt felhívni,hay baj van a rendelésével, és szar a webáruház.
    Nagyon sokan semminek nem néznek utána,még hogyha az információ a mai világban borzasztó könnyen elérhető, és ha a szájukba van tolva akkor sem olvassák el ,csak utána hőbörögnek.
    Mielőtt félreértés lenne ez nem az előző telefonos panaszra lenne válasz,inkább csak a saját egyre rosszabb tapasztalatom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák