Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    Nem akarok senkit megbántani, de annyira vicces az emberek hozzáállása bizonyos dolgokhoz. Van egy telefon ami már 7 hónapja hivatalosan kapható itthon is, rengeteg teszt és tesztfotó van a neten. Lusta hogy megnézze ezeket aztán megveszi a telefont ami nem tökéletes, sőt alapvetően visszalépés 1-2 dologban az elődökhöz képest is. De miért kell sírni mikor ezeknek a tudatában kellene már lenni a 21. században hogyha megvesz egy érzékeny lelkületű ember egy eszközt akkor nézzen utána hogy mire ad ki pénzt. Ráadásul van megoldás a problémára, de akkor meg az a gond, hogy túl nyűg neki letölteni az app-ot és 3 dolgot beállítani benne. Komolyan nemtudom mi van a mai emberekkel, de ez már szánalmas. Maximum az hápoghat aki megveszi elsőnapon mint mondjuk én. De ennek ellenére képes vagyok örülni annak, hogy portolták rá a google camera app-ot ami marha jó minőségű képeket eredményez. Sajnálom ha megbántottam pár embert itt, de talán segítek nekik rájönni arra, hogy nem kellene hisztizni egy okostelefon miatt, pláne ha orvosolható a gyártó balfaszsága és a saját tájékozatlanságának eredménye. A többiektől meg bocs a kirohanásért, de eléggé unalmas már fél éve futni ugyanezeket a köröket mert még egy fórumon belüli keresést is nehéz ugye elindítani. Na nem mintha derogálna a segítség, mert láthatjátok, hogy segítek ha kell, de a segítségre való hápogás már sok.
    Na szúúúúszááá :DDD

Új hozzászólás Aktív témák