Új hozzászólás Aktív témák

  • SkyLine3000

    addikt

    válasz Aryon87 #48379 üzenetére

    Tisztában vagyok, hogy azok közepes telók, de ezt írtam is és csak ilyenek vannak a családban. Azért a P Smart Z nem annyira rossz ( a kategóriájában). Tudom, megnéztem, bármikor meg tudom nézni. De csak ezekkel tudtam tesztelni. Nem véletlen írtam, hogy csak felsős teló jöhet szóba. Azt is írtam, h a P30 Pro használtan 90-100 körül kezdődik. Azt is, hogy ezek közül bármelyiket körülröhögi, amik itthon vannak. Azt is vágom, hogy most kéne venni, mert most még ki lehet fogni viszonylag újat. Csak notit kéne cserélnem és az prioritást élvez. Nem hurka gépet akarok venni, hanem olyat, ami hosszabb távon élhető marad. Tehát elsőnek noti csere, aztán talán utána telócsere. Ja! És a házra is kéne költeni, ami nem egy marék szotyi ára. Bár azzal meg lehet kell várni a jelenlegi árak miatt.
    Nem vagyok kénytelen megszokni a noccsokat. Nem vagyok köteles olyan telót venni. Legfeljebb maradok a jelenleginél. Talán a P30 esetében szemet hunynék felette, szoftveresen kitakarnám és úgy venném, hogy nincs. :) Remélem, hogy előbb utóbb felhagynak ezekkel a szarokkal. Ilyen baromságokat erőltetnek, amiknek semmi előnye és még az előállításuk is drágább, bezzeg a hátlapi gombokat lapátra teszik. Mintha nem normális emberek terveznék a telefonokat...
    Úgyh egy darabig még biztos a G4-esek táborát fogom erősíteni. :)

Új hozzászólás Aktív témák