Új hozzászólás Aktív témák

  • Kasya

    nagyúr

    Rövid tapasztalat tolem is:

    - 1020 utan a Chrome olyan gyors, mint N8 utan az 1020. Vagyis irdatlan gyors.
    - A Knock on WP utan kicsit masabb. Az On ugyan ugy megy, csak nem lehet allitani az erzekenyseget, tehat nem lehet simogatni, azt bokni kell (na nem erosen, de hatarozottan). Mint a WP alatt a "normal erzekenyseg" menupont. Az Off javareszt csak a felso savban mukodik, ertheto modon...a kijelzo mas reszen mas szerepe van a "bokesnek".
    - Camera remek. HDR gyorsan es stabilan mukodik...amint lesz tobb szabadidom, jobban tesztelem.
    - Hang tokeletes...telefonhoz kepest. Ha 85-90%-on hallgatjuk a zenet, akkor tiszta es teltebb hangja van, mint mas keszuleknek (talan HTC tudja megkozeliteni).
    - Hang kocsira dugva szinten jo. Nokiaknak eleve evek ota nem a legjobb a hangminosege, de a G3 jol kiemeli a hatterhangokat is es a magasakat tisztan adja at. Neha talan soknak is tunik a hatterhang kiemelese...fulessel, hangfallal teszetelem kesobb.
    - Kijelzo gyonyoru. Ahhoz, hogy pixeleket talaljak, nagyon rakell neznem a kijelzore es a szemem is belefajdul. Mindenesetre van kulonbseg a tobbihez kepest, nekem.

    Melegedés...csak a kozepso gombja, ami fembol van...akarcsak 1020 eseten a kamera modul.

    Lagg, akadas. Ahogy azt gondoltam, kicsit tul lett lihegve a dolog. A launcher jobbra/balra nem laggol, de a SmarTips akadosan nyilik le (bar nem hiszem hogy sokan hasznalnak). A menuben neha neha szinten felfedezheto a jobbra/balra eseten az animacio alatt lagg. Ugyanigy a programok valtasa kozott. De nem mondanam zavaronak, csak lathatonak.
    ART-re atallitva ezek eltunnek (kiveve a SmarTips hulyesege) es meg jobb uzemidot is tapasztaltam kicsit.

    Jatek gyonyoruen nez ki rajta (felbontastol fuggoen) a nagy kijelzon. Eddig csak a Dungeon Gems-t probaltam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák