Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kirket

    csendes tag

    Halli!

    Van egy 32gb G2-öm, független SEA régió kódos 20b van rajta és szeretném a 20d vagy 20f-et feltenni, de nem tudom melyik stock romot, hungary open 20f 16g az jó? Sajna lg pcsuite nem ajánlja fel az ujjat mert SEA kódosok megrekedtek 20b-nél

    Másik kérdés hogy g3-as rom jelenleg milyen a g2-ön? Menyire használható ?(főleg a viber és skype hívások érdekelnek).Csak kérdezés szinten egyenlőre, nekem elég a G2 stock rom csak tetszik G3-as UI

  • kirket

    csendes tag

    Egy két észrevétel a erről a LG féle lollipopról. Tegnap raktam fel kdz-vel előtte utána HR-el.

    1. a lock srceen órája picsányi lett és nem is állítható cserélhető :((( (még a stock loliban is nagyobb az óra)

    2. A notification LED jelzései halványabbak lettek (az hogy nem jelez mindig, be tudható az appoknak szerintem) + a kijelző is sötétebb ha automatán hagyjuk ugyanolyan % mellett mint KitKat-ben.

    3. aki szereti használni a PC Suite-ot az mostantól felejtse el, ugyan úgy az OSP-t is. Bár a pc suite-hoz csaklakozható Wi-Fi-n keresztül de semmit nem lehet vele csinálni, se szinkron se backup.

    4. PC-s USB töltéssel valami nem stimmel. Nálam legalábbis. Gyakran szoktam gépre dugva használni hogy ne merüljön le pl játék miatt vagy a miracast miatt. Tegnap nyomtam egy kis cut the rope-ot, 86%-on volt és mikor kiléptem a játékból már csak 80% volt. :F KitKat-en ilyen soha nem volt, legrosszabb esetben is szinten tartotta az akksit.

    5. Na igen nem kapta meg a Dual Window funkciót. :DDD

    Ezeket leszámítva simán jár a rendszer, akadást nem láttam sehol. :) Tetszik a kinézet is.egy-két ikon kivételével Az üzemidőről még kell legalább egy hét használat.
    A lock screen elégé kiakaszt ha lesz valakinek valami módszer rá hogy az órát kicseréljük azt kérem ossza majd meg itt a fórumon is.Nem szeretnék csak emiatt elkezdeni romozni, mindig stock-ot használtam

  • kirket

    csendes tag

    válasz Quqesz #56825 üzenetére

    1. kivettem, de az se sokkal nagyobb. [JB/KK G2 lock screen] és e között [G3 lock screen] azért jól látszik a különbség. Nincs rossz szemem de eddig "zsebből" is lelehett olvasni az időt most meg közelebb kell emelnem. Tudom vegyek szemüveget, meg okos órát...

    3. de ha rádugod csat MTP,PTP és töltés only opció van.

    A lock screen témához annyit hogy a Next lock screen-t probáltam ki most és egész jó is lenne de a menü sáv nem tűnik el(igaz hogy deaktiválja őket de hülyén néz ki) és néha egy pillanatra elfelejt zárolni dupla kopp után.

Új hozzászólás Aktív témák