Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibcsi0407

    félisten

    válasz danielgalaxy #262 üzenetére

    Nem mertem megpróbálni. :)
    Sima FW-t először onnan tettem fel. A 008s-t, majd OTA frissítettem 009s-re, aztán tettem fel a TWRP-t, amit BB72 csinált.
    Ha az ADB telepítve van, akkor a telefont developer módba kell kapcsolni (7x rá kell bökni a verziószámra a beállításokban) és ott engedélyezni az USB debug módot.
    Utána csak annyi a dolgod, hogy rádugod a gépre, elindítod a BB72 kis programját és követed az utasításokat. Kb annyi az egész, hogy mindig meg kell nyomni egy billentyűt. Átkapcsolja a telefont fastboot-ba és ott felteszi a recovery-t.
    Utána a recovery jön be, onnan újraindíthatod.
    Újraindítás után tedd fel a Gapps nano-t recovery-ből, aztán újraindítás és pattintsd fel a SuperSU-t.
    Aztán ugye mivel már lesz Play áruház is, onnan le tudod tölteni a Morelocale 2-t, ahol be tudod állítani a magyar lokalizációt. Tehát a többnyelvű appok magyarra váltanak, valamint a dátumbeállítás, stb szintén magyar formátumot kap.
    Nálam kb ez volt a menete a dolognak. A root és a TWRP miatt nem lesz OTA, tehát, ha jön a 010s (minden hónapban jön új), akkor megint kezdődik előről.

    Eladó: 13900KS, 14900KF, 14900KS, Gskill 2x24 8000 kit, Gskill 2x16 6400 (A-Die) kit, 6950XT EK blokkal

Új hozzászólás Aktív témák