Új hozzászólás Aktív témák

  • Exelsior

    senior tag

    válasz #11302912 #80 üzenetére

    Szia.

    Van amiben igazad van bár szerintem a te laposod kicsit jobb mint a Y720. De van amiben nem.

    Pl. Lenovo esetében: A fedlap és az alsó burkolat is igazi fémet kapott magnézium zsanérokkal. Ez az egész Y700 sorozatra jellemző. A 50-70-re nem sajnos.

    A te ASUS-od: A zsanér szerkezet 3 csavarral és egy fémes pánt segítségével csatlakozik a műanyag alsó burkolathoz. Ezt inkább nem nevezném tartósnak. Lehet fogadásokat kötni arra, hogy mennyi idő múlva fog kiesni a csavar persely vagy elrepedni a műanyag a sok kinyitogatástól. 300.000Ft feletti készüléktől nem ezt várná el a felhasználó.

    Design: tekintetében szerintem sokkal gameresebb a Lenovo és volt eszük a két hangszórót előre rakták és a mélynyomót középre lentre. DE ezt te is tapasztaltad.

    Én inkább azt mondanám hogy a Lenovo kicsit jobb de van amiben az egyik van amiben a másik a jobb vagy rosszabb, de anyag tartósság miatt a Lenovo sokkal minőségibb.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

Új hozzászólás Aktív témák