Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #73749248

    törölt tag

    válasz Egon #11 üzenetére

    Nem azokra a kis gyökerekre célzott, akik gyorsulási versenyt rendeznek a Lambokkal és kapnak egy százezres csekket? ;)

  • hallador

    addikt

    válasz Egon #11 üzenetére

    Azért hello, nekem van, és vezetek Európában is. Igen egy vicc a bírság.
    - Csak egy példa: Megyek a magyar autópályán és a kishaver, aki Schumacher-nek képzeli magát 130-nál 3 méterre jön a hátam mögött, mert hát na a magyarok reflexei is olyanok mint a Hamiltonnak verseny közben, meg a szakadt 20 éves rozsdás opel is.
    - Vagy szintén autópálya csak simán, amikor 130-al megyek a belső sávban 100-al előttem kivág a hülyegyerek, vagy a szocializmusból szakadt idióta, mert magyaroknak jogai vannak.
    - Vagy a harmadik, megyek a külső sávban, az idióta barma tolja le az előtte menőt, ha nem tolja le akkor is, bevág előttem persze 130-nál, úgy, hogy az autó előtt 3 - 5 méterre van a másik kocsi hátulja.
    - Negyedik, vasúti átkelő, a barma simán 40-60-al átmegy minden körülnézés nélkül, igaz ebben benne van a dilettáns idióta magyar kresz is. Miközben ha lelassítok 10 - 15-re, körülnézek, és csak úgy megyek át, akkor a mögöttem jövő barom, akinek hátul gyereke ül, meg dudál, hogy menjél már, mer hát, ha jön a vonat, akkor majd neki magyarázhatja, hogy ki volt a hibás, mikor keresztül megy a gyerekén....

    Tisztességesebb országban ezek közúti veszélyeztetésének számít, és 1000 - 3000 euróval szokták jutalmazni...

    Magyarországon alapjog a hülyeség, dilettáns viselkedés vezetés közben, de nem baj, mert ebben is közelítünk a nagy medvéhez....

    LOL igen az ilyen marhákat én is büntetném, ahol lehet. Mert vezetni mindegyik "jobban tud" mint bárki, ha meg felelősség vállalás van, akkor meg hát a ki is a hibás ja igen a rénszarvas, ami nem is él Magyarországon.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák