Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz hallador #23 üzenetére

    Szakadt huszonéves opelben is van olyan,ami tréfás dolgokra képes,ha a gazdája tudja kezelni :D Amikor az 1.8T Seat vagy Audi A3 csak erőlködni tud mellette,visszakapcsolva,na az vicces :DDD
    Amúgy kicsit komolyabban,elég sokat járok autópályán,rengeteg a marha ott is.Vesznek sokan valami jónak gondolt autót-nem minden alap nélkül-aztán 160-nál még simán levillogják az embert.Ezzel nem is lenne baj.....Viszont visszafelé inkább nyomnák még,dehát hamar elfogy a bátorság.
    Hülye példa lesz,nem autópálya és megtörtént:körforgalom,jön az arc ezerrel a dudát(!) nyomva a hiper-szuper BMW-vel,én már bent voltam a körforgalomban a szakadt Opelemmel.Kb megállni sem lett volna esélyem.Kigyúrt-kitetovált tezsókám kiugrik az összetört verdából,miután elrántotta a kormányt,hogy nem hallottam a dudát?????De bazdmeg,csak nem érdekelsz...Jó e amit én csináltam?Nem...De a vicc az,hogy még ő fenyegetett rendőrrel,miután meglátta a T(anuló) betüt a kocsi hátúlján :D Mondtam neki,hogy ok,ne fáradjon,hívok én....
    Amúgy a magyar autósok többségének a T betü,kb,mint a vörös posztó.Csak a felháborodáson röhögök magamban,ha valami mégsem sikerül.
    Hozzá tenném:gyerek korom óta vezetek,nem vagyok Hamilton,stb....de én legalább láttam már versenyt egészen közelről.Fel tudom mérni az autóm és a saját korlátaim,és tudok geci lenni,ha valaki pl az emlegetett betü miatt úgy érzi,hogy majd a másik megáll...

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák