Keresés

Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz Luperator #154 üzenetére

    Jaja és jobbat mondok, eddig b*tunk a Holdra, megvolt a holdraszállás és jónapot, elfelejtettük a dolgot (2001 Űrodisszeia??? 2001 ? WTF. Angry Birds ment, 100000x akkora számítási kapacitáson mindenki zsebében, mint amennyiből megoldottuk az Apollo 11 navigációját), most meg valami okos talált ott olyan ritka ásványokat, amit érdemes lehet hazahozni és beindult az űrbiznic, woo-hoo, mondván, eljött az idő - az elektro járművekre reagálva ...

    Áhh, nagyon kretén egy állat vagyunk :( Hiszek a tőlünk fejlettebb intelligenciában, abban is, hogy nem csak mliliárd évek, hanem kevesebb választ el minket egyiktől-másiktól (ekkora irdatlan univerzumban tuti vannak többen is), de őszintén, én nagyon örülnék neki, ha idecsapna valamelyik szeretetteljesebb fajta, és bezárná ezt a bazári majomkodást, amit művelünk egymással és a bolygóval, mert semmi értelme. Aki jóindulatú, jószívű, felfogja, mi a fakk van, figyel öntudatosan magára, másokra, azok kevesebb, mint 1%, és nem az elit tagjai, a többi meg vagy uralkodik, vagy megosztott és uralkodnak felette, vezetik őket a biztos halálba.

    Musk-éknak könnyű, Mars, Hold, akárhol - Elysium lesz, a Földön MadMax, az elit meg fent egy űrállomáson, vagy másik bolygón, ezt itt fejik halálra, aztán majd lesz következő..

    Nem értem én az egészet. Nem is akarom. Csak legyen változás. Ne 100 évek alatt, nincs annyink.

    Don't Look Up is zseni volt ilyen szempontból, a felszín alá nézve.

    [ Szerkesztve ]

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Aktív témák