Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboy93

    nagyúr

    válasz Guitar14 #160 üzenetére

    Jesszus a toca-val mennyit jatszottam anno. Egesz csalad ra volt fuggve. Bar mi a toca world touring cars-t nyomtuk.

  • Guitar14

    senior tag

    válasz Guitar14 #160 üzenetére

    2022 December:
    Vásárlások 0
    -
    Végigjátszások +1
    Colin McRae Rally
    Eladtam 0
    -
    [Havi: +1]
    [2022 Összesen: -53]

    Jelenleg játszom:
    NFS Prostreet (Xbox 360)
    Resident Evil 2 (Xbox Series X)
    Forza Horizon 5 (Xbox Series X)
    Colin McRae Rally 2 (PS1)

    Vásárlásokban szegény volt a december de nem is bánom mert rengeteg végigjátszásra váró játékom van és csak válogattam a hónapban. Végigtoltam a CMR-t egy öröm volt újraélni a gyerekkort de most jön a második rész, 360-on lassan vége a ProStreetnek utána Undercover, kíváncsi vagyok egy év alatt meddig sikerül eljutnom az NFS szériával. Minden általam szeretett rész megvan, csak a Nitro és a Road Challenge hiányzik de idén jóesetben sikerül beszerezni őket. 2022-ben végre befejeztem a Halo szériát (spartan assault és a wars-on kívül) és boldog vagyok, hisz kb. 2010 óta csorgott a franchise-re a nyálam.
    Vásárlások helyett még a konzolpark rendezésével is foglalkoztam, újrakábelezések, átkötések, jobb elrendezés. Szobába került még kettő darab kishibás PS3, mindkettővel sikerült sok időt elcseszni de már bőven használhatóak viszont még kívánnak foglalkozást (egyik delid másik trófeagondos) Ezek meghozták a kedvet egy 360 FAT komplett felújításra is így az is beugrott úgyhogy ebben a hónapban többet "játszottam" a konzolokkal mint a játékokkal. :DDD
    Karácsonyi családos programok után Unboundoztunk haverokkal de az utána járó keserű szájízre rávettek a Horizon 5-re úgyhogy a két ünnep között 19 óra bele is ment. (nekem ez nagy szó, én nem játszok általában ennyit egy játékkal ennyire rövid idő alatt mert szeretem váltogatni őket, hogy ne váljék monotonná)
    13 játékot játszottam idén végig, sok játékot vettem (inkább meg se számolom) és a konzolok száma 21-re nőtt. :C

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Új hozzászólás Aktív témák