Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Hasek #11019 üzenetére

    Cseszd meg, a KBK az én szüleményem. Íme.

    Igen, megmutattam hogy kell játszani, megmutattam, hogy van egy olyan világ, amely a lelkünkből fakad.
    Ezek után képes vagy két személyre szűkíteni a KBK létszámát?

    Kiszálltam, de ez nem jelenti azt, hogy elhagyom kyrabaybee hagyatékát. Figyelő módban üzemelek, és ha úri passzióm úgy tartja, bele is kotyogok a dolgokba. Érdemeim alapján megtehetem, jogom van hozzá.

    Élhet akár évekig ez a topic, és talán egyetlen szavam sem lesz hozzá, egy tény elkönyvelhető. Én leszek az utolsó, aki itt megszólal. Én adtam életet a hat smiley-nak, és ha eljön az ideje, én fogom temetni őket. Ez pedig kizárólagos jogom, nem engedek belőle.
    A kapitány én vagyok, és ha süllyed a hajó, utolsóként maradva tisztelgek, és egy kicsit meghalok.

    Mint a játék elindítója, és a KBK megteremtője jogot formálok ahhoz, hogy én határozzam meg azt, hogy senki, ismétlem, senki ne sajátíthassa ki mindazt, amit megteremtettem.

    Én, "első" Vakegérke nem öncélúan teremtettem meg ezt a játszóteret. Mindenki szórakozását igyekeztem biztosítani.
    Egyszerűen képtelen vagyok elviselni, hogy az általam teremtett értéke(ke)t két személyre lehet porciózni. Még azt sem fogadnám el, ha jómagam harmadikként szerepelnék a listán.

    Ez a játszótér mindenkié.
    A KBK szintúgy. Nem kisajátítható. Sem két személyre, sem tízre, húszra.

    A KBK az én szülöttem, és én nem azért találtam ki, hogy tagsága két személyre szűküljön. Ellenkezőleg. Legyen bárki tagja, akiben él a gyermek, és képes játszani.

    A kapitány én vagyok, és ha süllyed a hajó, utolsóként maradva tisztelgek, és egy kicsit meghalok.
    Az utolsó szó ebben a topicban az enyém lesz.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Aktív témák