Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoley

    veterán

    válasz King Unique #322 üzenetére

    Azt nem is lehet érteni, hogy valakinek mi, és miért tetszik, vagy nem tetszik. Esetleg, ha tudsz a másik agyával gondolkodni. Én sem értem miért tetszik valakinek a csempe, de nem is problémázok rajta. Mindenkinek más az izlése.
    Igen, azzal kezdtem. Először elvékonyítottam a kereteket, majd téma, és Glass. Kvázi win7 megjelenés. A csak vékony keret nem volt elég, nem úgy nézett ki, mint most a win10. Lehet, hogy méretes drop shadow is rátesz egy lapáttal, nem tudom, az összkép más. Néhány apróság kimondottan jópofa, pl.: mpc-hc két függőleges széle a videó mellett csak egy csík.
    Tálcánál egyelőre az a problémás, hogy a színe az ablakok fejlécével azonosan változik, nem lehet külö állítani.
    Pl.: szürke hátterem van(ehhez naná, hogy rózsaszín fejlécet, és tálcát kaptam). Nem túl sötét szürke fejlécet próbáltam beállítani, de ez a tálcán már "világít", oda sötétebb kéne, vagy sima transzparens. Többek között ezen is segített a Glass. Az a "színvilág" amúgy is jobban bejött. Viszont most elfogadhatónak tartom a lapos fehéret is, csak a színezés...

Új hozzászólás Aktív témák