Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dr laikus

    csendes tag

    válasz Bocha #18 üzenetére

    Az én megjegyzésem csakis a kickstarter-re vonatkozott. Vélek az említett aspektusában valamit felfedezni:

    Mégpedig, már sokszor tapasztaltam egyes angolszászoktól, hogy az internetet mint a saját természetes előnyüket tekintik. Ha pedig más is ugyanúgy ismeri a netes kommunikáció művészetét, akkor jön az a fajta intolerancia, ami egyszerűen állatias, az ismert dolog megismétlődése egy új helyzetben.

    Az hogy a kickstarter-en csak angolszász projekt lehet, de támogató bárki a világon, nekem egyszerűen elfogadhatatlan, a fentiek szerint pedig ugyanúgy kellene vele elbánni, szerintem, mint az effajta intolerancia más megnyilvánulásaival.

    Nem általánosítás, csak egy olyan középértelmiségi jelenséget látok benne, minden népben ott van, és ugyanúgy üldözendő, szerintem.

    Egy ismerősömnek nagy szüksége lett volna a szolgáltatásra, de dél-afrikai, nem használhatja. Én Európából nem használhatom. Menjenek a..........

    Mindenesetre nem messze vagyunk talán már attól sem, hogy az ilyen megkülönböztetés valami nemzetközi jogba ütközzön egy akkora webhelynél mint a kickstarter.

Új hozzászólás Aktív témák