Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz tibz03 #31 üzenetére

    Nem látok a PH! kulisszái mögé, de azt még így is kizárom, hogy az általad hiányolt teszteket azért nem végzik el, mert a képkeretekre és hasonlókra fordítják az energiát.

    Egyébként a DVD lejátszó teszt is jól jönne, ahogy projektor, LCD TV és a többi elektronikai termék, mert ezek is sokakat érdekelnének, azon kívül illeszkednek a lapcsalád profiljába. (Hűtőszekrény és mikrósütő azért tényleg ne legyen. :) )

    Amúgy ha jól emlékszem volt megfizethető árú, igaz, 24" monitor teszt a közelmúltban, ill. külön-külön az általad említett chipkészletekről is született kimerítő írás. Nem látok akkora hiányt ilyen téren, mint amekkoráról Te írsz.

    [ Szerkesztve ]

  • #72042496

    törölt tag

    válasz tibz03 #33 üzenetére

    Bevallom, nem néztem meg azokat a monitorteszteket, arra számítottam, hogy ennél olcsóbbak azok. Hát nem. :(

    A többivel kapcsolatban jórészt megértelek, bár én helyenként máshogy látom a dolgot. Többet nem akarok írni ezzel kapcsolatban, mert még megszólnak miatta. :)

  • erdoke

    titán

    válasz tibz03 #33 üzenetére

    A teasztelő oda is beírta, hogy semmi értelme 20-30 fajta TN paneles 22-es monitort összehasonlítani. Vedd azt, amelyiknek szebb a kávája, vagy ugyanannyiért jobb garanciális feltételeket vagy több csatlakozót adnak hozzá.
    P45 lapoknál valamivel több értelme van a tesztnek, de ha nincs márka preferenciád, akkor ott is egyszerűen lehet dönteni ár/felszereltség/garancia alapján, teszt nélkül.

    A legjobb aláírás a héten

  • Godefroy

    senior tag

    válasz tibz03 #31 üzenetére

    "Ne felejtsd már el, légy szíves, hogy ez elsősorban egy hardver-oldal. "

    Miért a képkeret az szoftver? ;)
    A videokártya tesztek meg igencsak szintén a leggazdagabbnak szolnak ha 4870 X2 vesszük amit fentebb írtak.

    Komolyra ferdítve a szót :én azt nem szeretem, hogy van egy cikk itt a Prohardveren, a hozzászólások nagyrésze fikázó, lenéző, beszoló. Pl amikor a srác megépítette a cockpitot és nagy ámulatomra nem arról szólt a legtöbb hogy gratulálok, így tovább stb, hanem mennyi szabadideje van, nem is olyan nagy durranás, mennyibe kerül. :(((
    Így itt is. az hogy kinek nincs rá szüksége meg felesleges ilyen hozzászólásk legfeljebb a hozzászólások számát nőveli, nem tesz hozzá a cikkhez.

    El kellene fogadni, vannak olyanok, akik nemcsak a gép belsejét tekintik hardvernek és nemcsak a játékra használt (pl. videokártya) bemutatók a jók, amikor arról szól a referencia nyákot melyik gyártó milyen színű matricával dobta fel.

    Vannak tizenévesnél idősebb olvasói is a Prohardvernek, rájuk is kell gondolni.
    Nem is beszélve arról az apróságról, nyilván vannak szponzorok is, (alul el lehet olvasni) akik küldenek be anyagokat tesztre nyilván jobban fogyjon. Nincs ebben semmi, gondolom ezt az oldalt is pénz működtetti mint mindent az anyagi világban.

    Kicsit hosszú lett ;)

    Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

Új hozzászólás Aktív témák