Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibz03

    őstag

    válasz #72042496 #32 üzenetére

    Én látok. Összevető tesztek nincsenek, nem veszik egy kalap alá a ma kapható, átlagember számára fontos termékeket. Gondolok itt pl. P45-ös alaplapok tesztjére, ahol egymásnak ugrasztanának vagy 6 db lapot. Erre sokkal-sokkal nagyobb igény lenne, mint képkeretre. Oké, hogy valakinek ez kell, és tőlem tényleg elfér, de azért mégsem ez a PH! igazi profilja (legalábbis eddig nem ez volt). 24"-os monitor teszt volt, oda is beírtam kb. ezt, amit ide. Én egy 120 ezer Ft-nál kezdődő monitort nem neveznék megfizethető árúnak, az itteni emberek talán 10 %-ának az, én (és szerintem a legtöbben) inkább vennék 22"-ost 50-60 ezerért, érdekes módon mégse látok egy kanyi 22"-os monitor-tesztet itt. :(

    DVD-lejátszó és társai teszt szerintem már messze nem idevaló, az egy dolog, hogy sokakat érdekel, azok máshol keresgéljenek. Ez egy hardveroldal, nem elektronikai termék oldal.

    Persze mielőtt jön a "nekem ugrás", leszögezném, hogy tisztában vagyok vele, hogy nincs beleszólásom abba, hogy mit teszteljenek itt, és nem is az volt a célom, hogy nekiessek a PH!-nak, csak egyre értetlenebbül állok az ilyen tesztek előtt. :F Már a sokadik képkeret-tesztet látom, holott nyilvánvaló, hogy az olvasók max. 2 %-a fog a közeljövőben ilyet venni (és akkor még azt meg se említettem, hogy a képkeret igazából nem is számítástechnikai hardver). Azért hiányolom a "klasszikus" hardverteszteket, mert mindig is megbíztam a PH!-ban, egy csomó olyan terméket vettem, ami az itteni tesztekben jól szerepelt, viszont most ha venni akarok valamit, akkor kénytelen vagyok más oldalakon nézelődni.

Új hozzászólás Aktív témák