Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Gargouille #61 üzenetére

    nagyon sok mindent picit keverve felhozol...

    pár dolog:
    Ahogy látom neked a fő problémád az az, hogy nem csak jobb élni most hanem hogy "gazdagok" vagyunk és emiatt már nem élmény a repülős nyaralás mert már annyit mentünk repültünk?
    Értem én ellaposodott málta, kanár szigetek, london és szicilia na de már ez rossz?

    Jobb volt talán az én koromban amikor 20+évesen repültem először akkor is meló miatt és 2havi!!! minimálbér volt egy BP-London repjegy?

    (Ellentétben a mostal amikor is 2.499Ft egy Budapest-London repjegy. [link] btw 2021ben 111.000Ft a minimálbér netto azaz 5óra munka megvenni azt amiért ~25éve 2hónapot dolgoztál.)

    A másik prolémád, hogy nem javítunk hanem cserélünk. Ennek is egy fő oka az, hogy ezen a területen elképesztően gazdagok lettünk. Első keresés. [link] Nézd végig. Egyszerűen nem hiszem el, hogy minden ennyire drága lett volna pedig emlékszem, hogy igen. Na mind1.
    Ez ember vonalon talán rossz? (Környezetvédelem szempontjából persze katasztrófa)

    jut eszembe kisfiam ha repülünk mindegyiket elképesztően élvezi. :)

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák