Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz sad_Vamp #8 üzenetére

    Ergo a haladni a korral = szétbaszni a játékot feleslegesen beleerőltetett és környezet idegen hős képességekkel. Ráadásként pedig kiheréljük a duel módot? QC-ről van szó ugye.

    Számomra a Quake mindig is a duelt jelentette. Nekem a duel mindig is 10 perces kiélezett taktikus, egyenlő küzdelmet jelentette. Ebből a QC duel módjában egyik sincs meg. Talán a taktika lehelletnyit van benne. Persze ettől független legyen, játsszon vele akinek tetszik. De én még mindig azt mondom, hogy az igazi skill-t, a QL-ben lehet megmutatni, nem a QC-ben.

    Az OW-t nem szeretem. De nem mondom (már) rá, hogy rossz. Csak engem kikészít idegileg.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz sad_Vamp #10 üzenetére

    Jajj hát ezen jót mosolyogtam. :) Nem nem azért vannak a képességek. Az OW-ben sem azért vannak, a CoD-ban sem azért vannak perkek. Azért vannak mert sok a noob kis gyökér, és nekik könnyebb legyen. Mert ha nincs sikerélményük akkor bizony nem fognak a játékkal játszani.

    A kedvenc képességem Visor WH-ja, azt te apró segítségnek hívod?

    "A duel-t meg el lehet rendezni annyival, hogy mindenki ugyanazon karaktereket válassza."

    Szóval meccs előtt megbeszélem a matchmaking "istene" által ellenfelemnek "sorsolt", soha nem látott ellenfelemmel, hogy ugyan azt válasszuk. Még akkor is ha valaki már kiválasztott egy hőst, akkor azt a másik nem választhatja? Ha ilyen butaságokat leírsz, hogy vegyem a többit akár egy kicsit is komolyan?

    Ui: Amikor én nyomtam a duelt akkor a két fél nem választhatta ugyan azt, nem tudom ezt megváltoztatták e azóta. Ha igen akkor bocsi az utolsó mondatért és visszaszívom.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz sad_Vamp #16 üzenetére

    Szót se tettem a rangról. :U
    -nem lesznek modok
    -nem lesz dedikált szerver
    -ranked módban 100%-hogy nem lesz custom game.

    Elég beta teszten vettem már részt ahhoz, hogy megtanuljam, csodák nincsenek. Ha valami alapjaiban szar, akkor az a megjelenéskor is az lesz. Ezzel nem azt mondom, hogy a QC az. Egyszerűen csak nekem nem nyerte el a tetszésemet.

    1-2 óra után talán nem kellene ilyen mélységű elemzésekbe belemenni.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák