Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz sad_Vamp #10 üzenetére

    Jajj hát ezen jót mosolyogtam. :) Nem nem azért vannak a képességek. Az OW-ben sem azért vannak, a CoD-ban sem azért vannak perkek. Azért vannak mert sok a noob kis gyökér, és nekik könnyebb legyen. Mert ha nincs sikerélményük akkor bizony nem fognak a játékkal játszani.

    A kedvenc képességem Visor WH-ja, azt te apró segítségnek hívod?

    "A duel-t meg el lehet rendezni annyival, hogy mindenki ugyanazon karaktereket válassza."

    Szóval meccs előtt megbeszélem a matchmaking "istene" által ellenfelemnek "sorsolt", soha nem látott ellenfelemmel, hogy ugyan azt válasszuk. Még akkor is ha valaki már kiválasztott egy hőst, akkor azt a másik nem választhatja? Ha ilyen butaságokat leírsz, hogy vegyem a többit akár egy kicsit is komolyan?

    Ui: Amikor én nyomtam a duelt akkor a két fél nem választhatta ugyan azt, nem tudom ezt megváltoztatták e azóta. Ha igen akkor bocsi az utolsó mondatért és visszaszívom.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák