Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • XuChi

    addikt

    válasz Wesder #38 üzenetére

    Ez egy elég tág fogalom, hogy ki mitől gamer. Én csak hétvégén tudok játszani, pár órát. Család és munka mellett ennyi időm jut rá. De mikor gyerek voltam (80-90 években), akkor képes voltam a suli után, este 18-tól, hajnali 4-5-ig játszani. Ma már 22 óra kölrül ha nem vagyok az ágyban, összerogyok és alszom ahol éppen vagyok :D

    Szóval lehet valaki attól is gamer, mert a munkába menet a telefonján nyomja a Tetris-t. De az is gamer, akinek a napi 24 órából 16 a játékkal telik :D Mint írtam is, nekem heti 3-6 órám jut a játszásra. De ettől még gamernek tartom magamat.

    Az, hogy sok játékot nem kedvelek annyira, az a miatt is van, hogy elképesztően nagyok az elvárásaim egy egy cím irányába, és elképesztő apróságok miatt vagyok képes azt mondani egy címre, hogy nem játszom vele mert gagyi. De ez már legyen az én hibám :D :C

    Hogy On is legyek, ha ezt a rózsaszín színvilágot belerakják a Rage-be, és ökörködés irányba fog elmenni, a vérkomoly postap, túlélősdi helyett, akkor nálam ez is kuka lesz!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák