Hirdetés

2018. augusztus 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Jön a RAGE 2

(#1) lofagi

lofagi
(őstag)

Jutyúbról gyorsan levakarták. :D Viszont a trailer jó, nagyon jó arra,hogy megtudjuk a nagy semmit. :D Ez akár lehetett volna az előző résznek a trailerje is. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0f4gi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2) oriic válasza lofagi (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Mondjuk ez csak egy YouTube reklám, simán el tudom képzelni, hogy a normál bejelentő trailer kicsit más lesz.

Live-Die-Respawn / No WAREZ!

(#3) Segal válasza oriic (#2) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Nagyon remélem mert ez nagyon gagyi volt :(

www.nokiaprogramok.hu

(#4) XuChi

XuChi
(PH! addikt)

Remélem vér komolyan fogják venni a témát és nem mennek el a Borderlands féle ökörködésbe és erőltetett hülyéskedés felé. :W

(#5) wesder válasza XuChi (#4) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

A Border az egy remekmű :))

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#6) XuChi válasza wesder (#5) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

Nincs is bajom vele, azon túl hogy halálra untam magam már a végén, és egy rohanássá vált, hogy minél előbb letudhassam. Jött a sok DLC is, de azok sem tudtak megmozgatni. Remélem a Rage 2 jobb lesz. Az első részt, a sok hibája ellenére igencsak kedveltem.

(#7) s912

s912
(fanatikus tag)

Csillámpónis rózsaszín Rage 2-t mindenkinek! :DD

(#8) Mamuska válasza s912 (#7) üzenetére

Mamuska
(őstag)

:DDD
Ezzel a színnel. :D

(#9) MikeWazowski

MikeWazowski
(senior tag)

Hát ha ilyen stílusú lesz akkor egy vásárlót már vesztettek is.

“You think you can take me? You need a fucking army if you gonna take me!” – Tony Montana

(#10) cyberkind

cyberkind
(PH! nagyúr)

Csak ne legyen Borderlands koppintás mert akkor kb soha napján fogom megvenni, eléggé uncsi volt mindkét Borderlands többen is. :D

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads"

(#11) XuChi válasza cyberkind (#10) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

+1 ;) :R

(#12) ribizly válasza cyberkind (#10) üzenetére

ribizly
(PH! addikt)

+1
Nekem nagyon bejött az egész világ meg a kivitelezés is. Kicsit annyi zavart, hogy minden tárgy statikus volt. Ha azon változtatnak és jönnek a bolond missziók, akkor egy vásárlójuk már lesz... De csak ha maradnak az eredeti játékmechanikánál.

|•| [Eladó] XLR-jack kábel (4pin XLR - 2.5" jack, Hifiman, HD700) |•| A WORD elszáll, az írás megmarad |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly

(#13) noPublicFG válasza XuChi (#6) üzenetére

noPublicFG
(senior tag)

+1

plus ça change, plus c'est la même chose

(#14) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Frissítve a hivatalos trailerrel. Holnap jön a gameplay bemutató.

Live-Die-Respawn / No WAREZ!

(#15) Fitzgerald

Fitzgerald
(PH! addikt)

Ez az egyetlen id IP ami érdekes még számomra. Várós!

(#16) gbors válasza cyberkind (#10) üzenetére

gbors
(PH! nagyúr)

-1 :D

"You want I should pull the head off of him? I could make it look like an accident."

(#17) cyberkind válasza gbors (#16) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Pedig ez egy megalapozott vélemény, beletoltunk pár 10 órát a 2 számozott részbe de a 2 végére már nem jutottunk, nem az igazi. :D

(#18) gbors válasza cyberkind (#17) üzenetére

gbors
(PH! nagyúr)

Elhiszem, viszont az enyém is megalapozott. Az első részben 200 óra van, a másodikban 630, a 1.5-edikben pedig 160.

Nekem mondjuk a RAGE volt kínszenvedés, úgyhogy YMMV.

"You want I should pull the head off of him? I could make it look like an accident."

(#19) wjbhbdux

wjbhbdux
(PH! addikt)

"Developed in association with Avalanche Studios"

szóval a Mad Max fejlesztői csinálják :C id meg jöhet a DOOM 2-vel előbb-utóbb :K

[ Szerkesztve ]

(#20) XuChi válasza wjbhbdux (#19) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

A Mad Max nagyon tetszett. Igaz a végére már az is kezdett uncsi lenni. Bár a térképet kimaxoltam, a területeket elfoglaltam, a cuccokat és az autót maxra fejlesztettem :D Volt benne vagy 150-200 órám.

(#21) cyberkind válasza gbors (#18) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Az első rész nekem már 10 után lapos lett, a 2 egész jól bírta és most is tolnám, csak nem jut eszembe, semmi se visz rá, jobb mint az 1, de teljesen mindegy. :D

(#19) wjbhbdux
Akár Mad Max kopi is lehetne bővítve. :))

(#22) Pöttön válasza gbors (#18) üzenetére

Pöttön
(őstag)

Akkor te inkább a Borderlands 3 bejelentését várd. :R
A Rage 2, meg maradjon Rage, és majd megveszi az, akinek tetszett anno az 1.
Mint pl én. :))

(#19) wjbhbdux
id meg jöhet a DOOM 2-vel előbb-utóbb

Inkább előbb, mert nekem kb az az 1 cím van, amit nagyon várok. :C

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás... "Főnök, ki az a Korporations?" SCII-Dio 3 BATTLETAG: Horiboy#2965

(#23) gantum

gantum
(fanatikus tag)

yes yes yes yes yes :D

A GAMER PC nem attól GAMER, hogy te játszottál rajta. :D http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gantum // PÜ = Gyorsabb válasz!

(#24) Duracellm...

Duracellm...
(PH! kedvence)

meleg-büszkeség-nap

(#25) Šolaire

Šolaire
(PH! addikt)

A játékot még mindig várom,de ez a homokos rózsaszín beütés minek kellett?

“Praise The Sun” \[T]/

(#26) Akra_hu válasza Šolaire (#25) üzenetére

Akra_hu
(kvázi-tag)

Mert ez csak élőszereplős trailer. Ez fun video volt semmi több :)

(#27) Šolaire válasza Akra_hu (#26) üzenetére

Šolaire
(PH! addikt)

Remélem igazad van :R minden hibája ellenére imádtam az első részt,most is fent van lehet elő is veszem. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#28) gbors válasza Pöttön (#22) üzenetére

gbors
(PH! nagyúr)

Vizualisan es vilagat tekintve nekem is tetszett. A jatekmenetet elbaltaztak tobb teren, ill. a befejezes elmaradt. Ez mind nem jelenti azt, hogy a kettesben ezt mind nem rakjak rendbe, szoval erdeklodve varm en is :K

(#29) figure85

figure85
(PH! addikt)

Azért remélem jobban fog itt már teljesíteni az Avalanche Engine, és nem kapunk egy újabb Just Case 3 féle optimalizálatlan open world világot. Már ha az engine marad, ugynis nem hiszem, hogy egy "true open world experience-et" meg lehet oldani id Tech 6-al. Plusz ugye érkezik állítólag a Just Casue 4 is. Úgyhogy szerintem marad az engine.

(#30) sanchezsa válasza XuChi (#6) üzenetére

sanchezsa
(PH! addikt)

Mikor én azt mondom, hogy unalmas a Borderlands... Megkapom érte... Pedig tényleg baromi unalmas.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#31) hombre[EU] válasza wesder (#5) üzenetére

hombre[EU]
(fanatikus tag)

Ne törōdj vele ez a gyerek utálja a videójátékokat 😉

you must be the change you wish to see in the world

(#32) figure85

figure85
(PH! addikt)

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#33) exedoc

exedoc
(fanatikus tag)

Iszonyat várós. Nagyon imádtam 1-et, és a kiegjét is. Az egész világát, nagyon bejövős volt, annak ellenére, hogy nem kis hiányérzetem maradt a végén. Bár ez a trailer kicsit elvette a kedvem, noha a brutalitás passzolna a játékhoz, ez a csapatos ökörködés viszont elvette azt a poszt apokaliptikus feeling-et, amit nagyon szerettem az első részben. :( Kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle.

(#34) XuChi válasza hombre[EU] (#31) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

Te ezt miből veszed ??? Gyerek ???

Nézd meg az adatlapom és utána írj ekkora f@szságot !!!!

Nagyon megválogatom, hogy mivel vagyok hajlandó játszani ez igaz, de hogy utálnàm a játékokat ? Nyilván azért van ps4 pro-m, xbox obe x-em, gamer notim, és gamer asztali gépem!!

[ Szerkesztve ]

(#35) laceszgamer

laceszgamer
(PH! addikt)

Hát ide már csak pár rózsaszín pillangó kellett volna.

Ha még ugyanaz az alap mint az első rész esetében, akkor egy kicsit erős volna ennyire " ökörködősre " venni a hangulatot mint ahogy lejön a videóból. De majd a gameplay trailer úgy is többet mutat, a hangulat eddig ebből nem jött át. :(

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#36) Dtomka válasza XuChi (#4) üzenetére

Dtomka
(PH! addikt)

Éppen írni akartam, hogy a Bordelandsra nagyon hasonlított. De a MAD MAX-re is, és sztem az nem fogják tudni überelni.

(#37) XuChi válasza Dtomka (#36) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

Holnap elvileg kapunk gameplay-t. Bízom benne, hogy bitang lesz a játékmenete. ;)

(#38) wesder válasza XuChi (#34) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ezek után már nem is vagyok gamer :(

[ Szerkesztve ]

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#39) Ragnar_

Ragnar_
(őstag)

Hát ez odab@sz :C Remélhetőleg a játékmenet is rendben lesz.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#40) XuChi válasza wesder (#38) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

Ez egy elég tág fogalom, hogy ki mitől gamer. Én csak hétvégén tudok játszani, pár órát. Család és munka mellett ennyi időm jut rá. De mikor gyerek voltam (80-90 években), akkor képes voltam a suli után, este 18-tól, hajnali 4-5-ig játszani. Ma már 22 óra kölrül ha nem vagyok az ágyban, összerogyok és alszom ahol éppen vagyok :D

Szóval lehet valaki attól is gamer, mert a munkába menet a telefonján nyomja a Tetris-t. De az is gamer, akinek a napi 24 órából 16 a játékkal telik :D Mint írtam is, nekem heti 3-6 órám jut a játszásra. De ettől még gamernek tartom magamat.

Az, hogy sok játékot nem kedvelek annyira, az a miatt is van, hogy elképesztően nagyok az elvárásaim egy egy cím irányába, és elképesztő apróságok miatt vagyok képes azt mondani egy címre, hogy nem játszom vele mert gagyi. De ez már legyen az én hibám :D :C

Hogy On is legyek, ha ezt a rózsaszín színvilágot belerakják a Rage-be, és ökörködés irányba fog elmenni, a vérkomoly postap, túlélősdi helyett, akkor nálam ez is kuka lesz!

[ Szerkesztve ]

(#41) .LnB válasza XuChi (#34) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

"Nyilván azért van ps4 pro-m, xbox obe x-em, gamer notim, és gamer asztali gépem!!"

Ez az érv csak azt jelenti, hogy gazdag vagy. Nem azt, hogy gamer. Persze lehetsz gamer, csak nem ettől. Meg nem mintha olyan fontos lenne az a jelző, hogy "gamer".

[ Szerkesztve ]

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#42) XuChi válasza .LnB (#41) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

A gazdag tőlem olyan messze áll mint Makó Jeruzsálemtől. Ezeket a gépeket igen csak nagy spórolás, és megvonás utján tudtam megvenni. De mint másnak is korábban mondtam, Neked is elmondom. Egy adatlap alapján valaki legazdagozni, nem egy túl bölcs és ésszerű dolog. De a gazdagság is nézőpont kérdése.

Számodra, lehet gazdag vagyok, mert van két konzolom, meg több gépem, de számomra a gazdagság máshol kezdődik ;) Ezek egyáltalán nem olyan dolgok, amiktől gazdag leszel. Teljesen hétköznapi termékek. Semmivel nem leszek több, azért mert ez megvan nekem.

Nálam a gazdagság ott kezdődik, hogy ha a bankszámlámon lenne minimum 50 milla tartalékban, egy 150-200nm házam lenne kertel, egy városi ingázós autó, egy távolsági kényelmes suv, és egy motor is lenne, és havi 1-2 milliós nettó bevétellel rendelkezznék. Nah ez már gazdagságnak lehet nevezni. De ez is még csak a "kezdőcsomag" a gazdakság tárházában ;)

Egyébként, tényleg, definiáljuk már a GAMER jelentését. Mitől lesz valaki GAMER ?? :R:R

[ Szerkesztve ]

(#43) .LnB válasza XuChi (#42) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

"Ezeket a gépeket igen csak nagy spórolás, és megvonás utján tudtam megvenni."

Akkor meg más a baj, de nem ide tartozik.

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#44) cyberkind

cyberkind
(PH! nagyúr)

Akkor vagytok gamerek ha valami (de inkább sok minden) világít az adott hardvertartóban. :K

( :P )

(#45) .LnB válasza XuChi (#42) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Semmi jelentősége nincs már, hogy ki gamer vagy mi az, hogy gamer. Ma már az is gamer aki a telefonján játszik. Talán annyi kritérium van, hogy rendszer legyen, vagy gyakran játsszon.

(#46) batman91

batman91
(senior tag)

Istenem. :N Így trailer alapján egy nagy b*ziság lesz ez, de ne legyen igazam. Majd az első gameplay bemutatóból kiderül milyen is valójában. Az első részét imádtam, remélem nem kell megint csalódom a Bethesdában.

War. War never changes.

(#47) kriszpontaz

kriszpontaz
(PH! kedvence)

Ha az Avalanche Studios is beszállt a buliba, tuti hogy rossz nem lehet. A Mad Max-et is jól összepakolták. Amikor megláttam a Mad Max-et, pont azon gondolkodtam hogy ha ilyen lett volna a RAGE csak FPS-ben, akkorát szólt volna hogy csak na. Nem volt rossz a RAGE sem a stílusában, csak kevés volt benne a tartalom.

[ Szerkesztve ]

(#48) Abu85 válasza wjbhbdux (#19) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Az id is le van kötve a Rage 2-vel. Az Avalanche besegít nekik. Nyilván azért, mert van egy másik projektjük, de a Rage 2 hamarabb elkészül.

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#49) s912 válasza Abu85 (#48) üzenetére

s912
(fanatikus tag)

Doom Hell on Earth? Vagy single=id, multi=avalanche?

(#50) Pöttön válasza Abu85 (#48) üzenetére

Pöttön
(őstag)

Nyilván azért, mert van egy másik projektjük

Reméljük a Doom 2 az. :))

A sport a legjobb kikapcsolódás... "Főnök, ki az a Korporations?" SCII-Dio 3 BATTLETAG: Horiboy#2965

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Jön a RAGE 2
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.