Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szupermacs

    veterán

    válasz Dilikutya #50 üzenetére

    Ha újratelepíted az oprendszert, a kulcsot újra aktiválod. 15x lehet ezt megtenni egy GFWL kulcsnál. Én a sok év alatt ezt elértem sajnos. Ilyenkor vagy hívod az ügyfélszolgálatot usákiába, vagy beszerzel másik kulcsot. Sajnos attól függetlenül, hogy be tudsz lépni az accountodba, újra meg kell adnod a kulcsot.

    Merész voltam vagy sem, a játékot és a cigit sem lopom ha a szokásommá válnak. :DDD De ez csak egy olyan összehasonlítási alap akart lenni, hogy ha nekem annyiból sikerült, akkor egy minimálbérből vagy nettó 120-200 ezerből már azért illene ezek után. Csak sokan szarrágók sajnos. Azt tegyük hozzá, hogy 3-4 éves lemaradással szoktam általában játékokat megvásárolni.

    (#51) ribizly: Abban az időben mondjuk kölcsön lehetett adni játékot egymásnak. Nem kellett hozzájuk kulcs, mert az maga volt a lemez. 2000 után azért már elkezdődött ez a CD kulcs mánia a játékoknál. Viszont Steamen ha jól tudom, van egy "kölcsön adom" lehetőség a játékoknál. Havernak engedélyezheted, hogy az általad kiválasztott játékokat telepíthesse és tolhassa. Én is felajánlottam haveromnak aki warezol. De ő nem fog regisztrálni ezért a Steamre, meg nem foglalkozik ezzel. Inkább lekapja torrenten ha kell majd neki. Na tessék. Amíg ilyen hozzáállás van, addig szopnak a tisztességes emberek is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák