Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz #56573440 #41 üzenetére

    Egyszer már leírtam, csak a szerencsés delikvenssel együtt törölték a hsz-t is: felejtsük már el a fütyülgetést.

    Azt le lehet sz*rni, aki ezen fennakad, az már tényleg pillangókirálykisasszony (pont pár napja volt ilyen cikk, hogy a csaj mindenkivel szelfizett, aki utánafütyült, arra én is azt mondom, hogy attention whore). Távolról beszólogatást is el lehet ereszteni az ember (asszony) füle mellett. Még jó hogy ezek nem büntetendőek.

    De jelentős számú olyan eset van, amikor nem intézheted el annyival, hogy" a konfrontáció az életünk része, sok formában és színben van jelen". Hadd ne mondjak példákat, bár nagyon ezen lovagolsz, hogy "hol a határ", de ha nem tudsz ilyen esetet elképzelni, akkor lehet hogy van egy kis probléma...

    "Továbbra sem értem hogy ha ég a házad szerinted, akkor ha felhívod rá a figyelmet a médiában mennyivel vagy közelebb az oltáshoz" - és egyszerűbb, ha nem létezőnek tekintjük a problémát, mert a nyilvánosság nem oldja meg, és egyébként is van, aki fölöslegesen kiált tüzet?

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák