Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    Ezzel a zaj érzékenységgel kapcsolatba azért én néha a fejemet vakarom csak,amikor ezeket olvasom.

    Akiket ennyire tud zavarni már 1-2 sima venti is meg minden kis nesz,mégis milyen környéken/házba laknak?

    Nemtom de itt falun a kint ugató rakás kutya valahogy hangosabb mint a gépem pár ventije,vagy nyáron a szomszédba éjfélig sütögető+bulizó emberek.

    Nekemis átlagnál érzékenyebb hallásom van de ha valami zavar az nem a mostani gép 'zaja'.
    Vid karinak aztse tudom,hogy milyen hangja van mert nem hallani még terhelés alatt se,leghangosabb része gépnek per pill a házba lévő oldalsó 8 centis venti.

    Kártya attól függetlenűl érdekes,kiváncsi lennék mit tud egy jó kis nyári melegbe :D

    [ Szerkesztve ]

  • Daelion

    őstag

    válasz Hobbbyt #73 üzenetére

    Így már érthetőbb :)

    Itt is tud néha full csend lenni de az ritka,akkor már kb azt furálom hogy valami más :D

    Nálam itt a régi modem cicergett este amit a szoba másik feléből is lehetett hallani ha csönd volt,szerencsére elég jó alvó vagyok szal nem zavart.

    Most vettem új tápot a gépbe es sikerűlt kifogni egy ilyet,de annyira halkan csinálja hogy max akkor hallani ha oda hajolok a táphoz 5 centire.8 éves Chieftec volt elötte az nem csinált ilyet,csak ott már a venti volt csapágyas.

    De visszatérve a vid kari témára.
    Mostani vid karik nagy része már passzív egy bizonyos hőfokig vagy be lehet kézileg állítani és terhelés alatt is alig hallani őket.
    Nálam a Giga 950 Xtreme a leghalkabb része a gépnek és nemis melegszik sehova,nemtom mivel tud többet egy passzív meg,hogy meg e akarnám játszani egy nyári 35 fokba. :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák