Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz Daelion #24 üzenetére

    Engem pont a ventillátor zaja nem zavar, elduruzsol egy kellemes mély búgással.
    Az elektromos zaj annál inkább zavar, és gondolom nem vagyok egyedül ezzel.

    (#22) ]Phobos[ && (#23) sati
    Dell Inspiron 7347 és az adatlapomon lévő gép is cicergett linux alatt, egyetlen közös alkatrész az 1-1 128GB-os Adata SP920, és a notebookban tisztán kivehető volt, hogy az SSD felől jön a zaj. Biztosem a flash memória vagy a vezérlő cicereg benne, gyanítom valamilyen feszültség-átalakítással/szabályozással kapcsolatzos alkatrész vagy kondi a zaj forrása.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Daelion #24 üzenetére

    Ha hiszed ha nem, Budapest belvárosában simán.

    Egy 150 éves bérház belső lakásában -ha a szomszédok is úgy akarják- éjszakánként (de sokszor napközben is mert mindenki dolgozik) olyan kuss van, hogy egy 2 éves telefon töltőjét is zavaróan hallom. A monitoromat éjszakánként kihúzom a hálózatból. mert a villogó ledje miatt olyan elektromos zaja van amit simán hallok 2 méterről.

    A telefonos zajszintmérő (tudom, hogy nem kalibrált meg pontos meg kutyafasza, de..) 19-21 decibel között ugrál éjszakánként.

    A poén az egészben, hogy egy pesti viszonylatban is forgalmas (Dózsa György út) mellett lakom..
    Tavaly nyáron volt a ház kapujától ~30 méterre egy hatalmas baleset, fékkel nagy csattanással stb.. de én ebből egy karcolást se hallottam, a mentők szirénáját éppen lehet lehetett hallani. (pont mentem-jöttem így láttam a beleset utána 5 percet)

    Végre megvan a passzív Giga 9600GT utódja :)
    750Ti-re nem lett váltás mert még nem kellett, most meg már nem érné meg.

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Új hozzászólás Aktív témák