Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    Sziasztok!

    Abban kérnék kisebb segítséget hogy van 2 probléma amit szeretnék megoldani, de remélem itt ti gyorsan választ tudtok adni.

    1. kérdés:
    Nasra - 325v2 - telepítettem minidlana progit, mely tökéletesen működik, de ha új fájlt töltök le a mappába melyet a minidla config fájlba megadtam akkor sajnos mindig puttyyozni kell , és egy rescand-tr nyomni (/ffp/sbin/minidlnad -R), hogy a TV-k lássanak midnent. => ezt nem lehet automatizálni, hogy ne keljen mindig belépegetni?

    2. kérdés:
    Nas-ra telepítettem myzyxel cloud-ot, majd ott pároztattam a készülékkel és megadtam a DDNS címét. FTP-zni , ezért az alábbiakat megcsináltam de nem tudok belépnia nas felületére a ddns címmel:
    - Nas felületén beállítottam hogy engedélyezve az FTP, 321-es porta átirányítva.
    - Tűzfalban engedélyeztem a 21-es portot
    - majd konfiiguráltam a TC-t és nem enged be.

    Belső ip-vel (192.168.x.x)-el beenged, külső ip-vel beenged az FTP-re de ha a DDNS címet állítom be akkor nem enged át.
    Van valami ötletetek?
    DMZ kikapcs, UPNP bekapcs, router MAC cím alapján osztja ki a NSA-naka fix IP-t.
    Régen enyém volt eza NAS, ugyanezeket beállítottam és nekem ment minden problémamentesen, ddns szerverrel.

    Bármi észrevételt, infót szívesen fogadok.

    [ Szerkesztve ]

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák