2019. szeptember 18., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-10-01 20:08:09

GAMEPOD.hu

ZyXEL NSA325 v2 - Téma összefoglaló és FAQ

Kérlek olvasd el az összefoglalót, mielőtt írnál!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#6001) Mr Dini válasza taip (#6000) üzenetére

Mr Dini
(addikt)
LOGOUT blog

Szia!

Mobilról, vagy valamilyen nem asztali böngészőről próbáld meg elérni, s ha ott működik, akkor valószínűleg a böngészők házirendjén szigorítottak picit.

Egyébként az SSL elérés be volt kapcsolva a NAS webes felületén?

Csak gyöngeség, mit az erő szerethet.

(#6002) pitepeti71

pitepeti71
(addikt)

Sziasztok
Vannak olyan területek a vinyón, ahonnan igen lassan tud csak másolni, pl asztali gépre, hálózaton keresztül.
Ilyenkor 6-8000 kbyte/s a másolás. Írás közben vettem észre, hogy a burnproof vacakol IMGBurn alatt.
Néztem a procit is, sokáig 100-on pörgött (NAS), de most 70 és 10ezerrel jön. Ez több, mint a semmi, de 60-80ezer kByte/s kellene lennie, nem?
Lehet ilyen, hogy töredezett? Vagy mit kellene tennem? Raid0 325v2 2x2TB WD RE (Yellow)

[ Szerkesztve ]

"A moderációs elvek soha nem objektívek, mindig óriási teret adnak a moderátoroknak, a moderátorok pedig mindig saját szubjektív elfogultságuk szerint, részrehajlóan moderálnak."

(#6003) Tonyk válasza pitepeti71 (#6002) üzenetére

Tonyk
(veterán)

Egyrészről felesleges a RAID0, nem lesz tőle teljesítményjavulás, de legalább ha megdöglik az egyik hdd, dobhatod el minden adatod....

Torrent megy-e alatta?
Mennyire telített a hdd? Nem lehet, hogy nagyon teli van és a fejek ugrálnak ide-oda (főleg ha torrentről került le.)

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#6004) pitepeti71 válasza Tonyk (#6003) üzenetére

pitepeti71
(addikt)

Hát, jelenleg eléggé teli van, kb 10% a szabad hely. De most pl megy rendesen, és még nem töröltem. 92000 a másolás.
Akkor azt javaslod, tegyem JBOD kötetbe, RAID helyett?
De most ha átteszem, akkor is törlődik az adat?

"A moderációs elvek soha nem objektívek, mindig óriási teret adnak a moderátoroknak, a moderátorok pedig mindig saját szubjektív elfogultságuk szerint, részrehajlóan moderálnak."

(#6005) Tonyk válasza pitepeti71 (#6004) üzenetére

Tonyk
(veterán)

Ezekbe a nasokba teljesen felesleges a RAID, mivel szoftveres raid van. Teljesítménynövekedést nem hoz sajna.
JBOD esetében legalább az egyik hdd-t meg lehet menteni egy kis kézimunkával, ha véletlen elszállna a tömb. De még összefűzni is felesleges őket. Két külön driveként kell kezelni és akkor a kézimunkán is lehet spórolni valamelyest gáz esetében.
Sajna, ez már esőre köpönyeg -> igen, a meglévő adatod csak kimásolással tudod megmenteni, ha úgy döntesz, hogy 0-ról kezded újra.

(#6006) pitepeti71 válasza Tonyk (#6005) üzenetére

pitepeti71
(addikt)

Eredetileg egy NSA310-em volt, amibe eleve benne volt az egyik lemez, így, hogy ne vesszenek el az adatok, JBOD-dal kezdtem, ami valami miatt nem vált be nálam.
De hogy őszinte legyek, már nem tudom, hogy mi volt a bánatom ezzel.
Így azt hiszem, akkor visszaállok. Adatvesztés nem gond, 99% pótolható, a többire meg van felhő.

Így mellékesen, van olyan otthoni NAS, amiben hardveres a RAID? Esetenként 3 eszköz használja KODI állomásokkal. Vegyesen TV, Spoty, vagy MP

(#6007) Tonyk válasza pitepeti71 (#6006) üzenetére

Tonyk
(veterán)

Olvasni egy lemezről 75-85MB/s tud. Ez nem elég 3 kliensnek? Na, mert RAID-ben sem vitt többet. :)

(#6008) Shokkolo

Shokkolo
(őstag)

Urak,

Futott már bele valaki abba a TM hibába, hogy hiába törlöm a letöltéseket "torrent és adat törlése" opcióval,
a TM-ből eltűnik, de a letöltött tartalom ott marad.
Túl lehet élni, pusztán "idegesítő".
Esetleg tudtok rá valami megoldást?
( 520-as NAS, bár gondolom igazából nem számít :N )

Előre is köszönöm :R

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6009) Anonymus23 válasza Shokkolo (#6008) üzenetére

Anonymus23
(veterán)

Igen, akkor volt ilyen, amikor jogosultsági problémák voltak, meg olyankor, amikor valamit módosítottam, vagy másoltam az adott mappába, és nem az eredeti tartalom volt benne.

;) - The Power of the Ligth Side

(#6010) Shokkolo válasza Anonymus23 (#6009) üzenetére

Shokkolo
(őstag)

Ezzel csak az a gond, hogy nem változott semmi...
Ráadásul a mappákba sem szoktam turkálni, jobbára megnézem / hallgatom, majd némi "viszonzás" után törölgetném.

A jogosultság alatt mit értesz egyébbként?
Jobbára admin userrel rendeztem be mindent.

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#6011) arty válasza Suineg (#5999) üzenetére

arty
(addikt)

ftp / smb -t ha tud a kamera, akkor nyert ügyed van!
persze sok mást is tudHAT a nas, de ahoz már tudás kell, h összehozd....

stadion, kisvasút, freemail

(#6012) TRob1

TRob1
(veterán)

Transmission Remote GUI 5.9.0

5.9.0 (Aug 18, 2017)
Added missing string "Access violation" in lang
Added menu and toolbar hiding/showing option
Fixed language files, ~~ should be ~ (#990)
Fixed RevisionNumber
Improved CI config and build scripts

¤ R'n'R ¤

(#6013) spiky03 válasza TRob1 (#6012) üzenetére

spiky03
(addikt)

Thx

De az lenne már jó, legalábbis én örülnék neki, ha végre ebben is lehetne flag-elni a torrenteket, mint az uTorrentben.
Ugyan ilyen lesz-e belőle?

SuperHeRo - Eladó! Videós kaputelefon; 3 részes babakocsi; Hyundai i30 gyári fejegység+beépítőkeret+hangszóró

(#6014) TRob1 válasza spiky03 (#6013) üzenetére

TRob1
(veterán)

Hááát, ha megírod nekik az igényt, előbb-utóbb lehet belőle valami. :)

¤ R'n'R ¤

(#6015) ram34

ram34
(tag)

Sziasztok.
Volna nékem egy NAS326-osom.
Kívülről szeretném úgy elérni, hogy a NAS-on lévő filmeket streamelni és nézni.
1. A Zyxel drive app nem működik (több levélváltás volt már a supporttal)
2. Külső elérés nagyjából megy a mobil 3G-vel.
3. Twonky szerver bekapcsolva, otthoni hálón be is jön a felület és a rajta lévő tartalom, de a munkahelyemen semmi. Egyébként még az infóhoz tartozik, hogy a melóhelyemen minden le van tiltva, mármint portok stb... kívülre.
4. Érdekesség, hogy 3G-n az FTP, webes megosztás bejön, de már a ÍTwonky felület nem (9001 port), természetesen a routeren be van állítva.
Tipp esetleg, hogy tudnám a melóhelyen nézni a NAS-on lévő filmjeimet, főleg PC-n, de mobilról se lenne rossz. A kollegámnak pl. a PLEX-server állítólag ment, mármint az otthoni laptopjáról tudta itt bent nézni a filmeket tableten..ja annyi, hogy neki minden mac-es.
Köszönöm a segítséget.

(#6016) martonx

martonx
(addikt)

Sziasztok, hol lehet letölteni a NAS Starter Utility legújabb verzióját az NSA 325v2-höz? A nyomorult Zyxel saját FTP-je nem működik, semmit nem lehet letölteni a hivatalos oldalaikról :(

Szerk: Visszavonom, mégiscsak sikerült lekínoznom.

[ Szerkesztve ]

Én kérek elnézést!

(#6017) Mr Dini válasza ram34 (#6015) üzenetére

Mr Dini
(addikt)
LOGOUT blog

Szia!

Teljeskörű DLNA-d csak akkor lehet, ha belső hálón/VPN-en keresztül csatlakozol. Egyéb esetekben a DLNA használata nem javalott... Helyette ott az FTP fájlmozgatásra, esetleg egy webDAV/HTTP(S) dir list kiváltja egyszerre mindkettőt, viszont cserébe picit mókolni kell vele...

Illetve Linuxon ott az NFS szerver SSH tunnelen keresztül is, mint lehetőség, de kétlem, hogy ezt a melóhelyen tolerálnák...

Egyébként ilyen laza munkád van? :)

(#6018) arty válasza ram34 (#6015) üzenetére

arty
(addikt)

ha melobol van kiengedve port, azon otthoni hálón futtass vpn-t (pl routeren)
vpn kliensel csatlakozol (telefonon), innentől minden mintha helyi hálón lenne

(feltéve, hogy a telód nem valami elcseszett modell, elcseszett androiddal, amiben fentiek nem működnek ;) )

persze ez csak az elmélet, gyakorlati megvalósítást nem tudok prezentálni :)
(én így használtam anno, routeren openwrt, rajta openvpn szerver, telón szintén openvpn kliens és azzal csatlakoztam - ezután elértem a helyi otthoni hálóba kötött nas-t IS, meg minden más otthoni eszközt is)

(#6019) M_AND_Ms válasza TRob1 (#5971) üzenetére

M_AND_Ms
(addikt)

Én ma ezt engedtem neki felrakni. Dolgozott egy kicsit, aztán újraindította magát.... azóta csak villog a SYS led, mást semmit se csinál. Se admin felület, se semmi.
Na most mi a teendő?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#6020) jolti05

jolti05
(őstag)

Sziasztok!

Mit csinálok rosszul, ha a Nas-ról adatot másolva a következő hibaüzenetet kapom?

A hely nem érhető el

A Felhasználók mappán belül a saját mappámba, a nyilvánosba és a defaultuser0-ba tudom másolni, minden más esetben a fenti üzenet fogad.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#6021) M_AND_Ms válasza M_AND_Ms (#6019) üzenetére

M_AND_Ms
(addikt)

Egy gyári reset megoldotta. Jól esett ez a kis különfoglalkozás... :(((

(#6022) M_AND_Ms válasza M_AND_Ms (#6021) üzenetére

M_AND_Ms
(addikt)

...és közben kiderült, hogy valami a konfigurációban akasztotta meg az új firmware-rel a bootot. Ugyanis a gyári reset után egy mentésből visszatöltöttem egy konfigot, ami után megint nem tudott bootolni. Így újra gyári reset és maradt a manuális beállítás (nincs sok opció)

(#6023) arty válasza jolti05 (#6020) üzenetére

arty
(addikt)

a nas admin userevel van felmappelve az x: ?

csatold le és csatold fel azzal, az admin "mindent" lát :)

(#6024) jolti05

jolti05
(őstag)

Köszönöm a tippet!
Valószínűleg egy kis extra segítségre is szükségem lenne :)

Én a következőképpen szoktam csatolni a meghajtókat:
Ez a gép > Navigációs ablakban jobb klikk a Hálózatra > Hálózati meghajtó csatlakoztatása

Ezen procedúrát követően nincs lehetőség jogosultságok állítására.
Hol tehetem ezt (tehát lényegében azt, amit leírtál) meg?

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#6026) ssid3956

ssid3956
(tag)

Sziasztok!
Hogy lehet a Zyxel NAS326-on teljes gyári visszaállítást csinálni? Tehát hogy egy olyan gépem legyen, mintha most venném ki a dobozból vadi újan.
Meddig kell nyomni a reset gombot?
Előtte a merevlemezt vegyem ki? (a terv az, hogy most veszek egy új 2TB- os merevlemezt,és az lenne a reset után a fő lemez, a régi lemez pedig menne a másik slotba.)

(#6027) Mr Dini válasza ssid3956 (#6026) üzenetére

Mr Dini
(addikt)
LOGOUT blog

Szia!

A NAS reset a HDD-khez nem nyúl, csak a saját belső memóriájából formáz egy bizonyos területet. Viszont a programcsomagok pl. ott maradnak a HDD-n minden adatukkal, így a reset előtt célszerű egyenként végigzongorázni a gyári csomagokat, s letörölni őket az adatok törlésével. Aztán mehet a reset, a HDD maradhat benne.

(#6028) ssid3956 válasza Mr Dini (#6027) üzenetére

ssid3956
(tag)

Köszi, értem.
Az nem fog bezavarni a NAS-nak, hogy a fő merevlemezen (új) lesz admin, stb mappa, míg a második (régi)lemezen is lesz ilyen mappa+tartalom?

(#6029) stefi68

stefi68
(őstag)

Sziasztok!

A Samsung 5 éves smart tv-mről eltűnt a YouTube alkalmazás. Egyébként az az egy ért rajta valamit a smart appok közül. Állítólag 5 évre szólt a támogatottsága. :((
Olvastam, hogy egy NAS-ra telepített Plex megoldja ezt a gondot.

A Plex hasonló média szerver mint a Mini DLNA, csak több funkcióval?
Tehát ha jól értettem Plex-en keresztül tudok majd YT-ot nézni?
A MiniDLNA-ra akkor már nem lesz szükség? Gondolom elég egy féle médiaszerver is....

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#6030) Mr Dini válasza stefi68 (#6029) üzenetére

Mr Dini
(addikt)
LOGOUT blog

Szia!

Passzolom a kérdést, mivel nem használok Plexet, de ha elérhető hozzá YT channel, akkor minden további nélkül működhet a TV-vel a YT. A gond csak az, hogy a NAS CPU-ja (ARM) nem transzkódolásra van kitalálva, így nagy eséllyel a Plex nagy falat lenne neki erre a célra... Ahhoz egy combos x86 procit javaslok inkább.

(#6031) krealon válasza stefi68 (#6029) üzenetére

krealon
(addikt)

Jobban jarsz egy olcso Amlogic S905 processzoros tv-box-al. Ezt cserelni sokkal konnyebb (es olcsobb), mint egy TV-t.

(#6032) stefi68 válasza Mr Dini (#6030) üzenetére

stefi68
(őstag)

Nem vágom mi az a transzkódolás, de gondolom proci éhes folyamat lehet.

Más: A jelenleg telepített MiniDLNA verzióját ki tudom olvasni valahogy?
Kb. 2 éve telepítettem, gondolom van már frissebb verziója is.
Egy frissítés bonyolult dolog? Gondolom nem, csak zöld vagyok hozzá... :D

Igazából annyi bajom volt csak vele, hogy talán eddig 2x azt csinálta, hogy nem látta a tv.
Mintha el sem indult volna. NAS 3x újraindítása eddig megoldotta a dolgot.
Meg 1-2 filmmel fordult elő, hogy nem ismerte a video kodeket. Ez nem tudom MiniDLNA v. TV lejátszó probléma?

(#6031) krealon: Mondjuk egy ilyenre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#6033) taip válasza Mr Dini (#6001) üzenetére

taip
(senior tag)

Bocs, nem értem rá válaszolni...

Már régebben is próbáltam mobilról, onnan sem megy.

SSL elérés az azt jelenti, hogy https-sel léptem be? Igen, önaláírt tanúsítványt telepítettem régebben. Az a gyanúm, hogy valahol itt lehet a hiba, hogy most már ezt nem eszik meg a böngészők, sima http-vel pedig nem megy, átvált https-re. Nekem jó lenne a http is, csak nem tudom, hogyan lehet kiirtani ezt a tanúsítványt belőle, vagy hogyan lehet más módon konfigurálni.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#6034) stefi68

stefi68
(őstag)

Ez a legújabb MiniDLNA?
Követhetem a fenti hozzászólásban található link útmutatását a frissítéshez?
Nem szeretném elcse*zni a jelenlegi állapotot...

(#6035) Mr Dini válasza stefi68 (#6032) üzenetére

Mr Dini
(addikt)
LOGOUT blog

Az aktuális miniDLNA verziót a minidlna -V paranccsal tudod megnézni FFp shell alól.

Ha frissíteni szeretnél, mentsd le a /ffp/etc/minidlna.conf fájlt a biztonság kedvéért, majd add ki a sh /ffp/start/minidlna.sh stop; slacker -rA minidlna parancsot.

Ezután mehet a leírás. S ha kész van, akkor tedd vissza a régi konfigot.

Kodekprobléma TV oldali, a DLNA csak egy szabvány. Bár az tény, hogy pl. az ISO formátumot nem támogatja (csak csatolva).

(#6036) Mr Dini válasza taip (#6033) üzenetére

Mr Dini
(addikt)
LOGOUT blog

A HTTPS önmagában jó ötlet, nem árt az sem, ha csak self-signed kulccsal van titkosítva. Én böngészőoldalról közelíteném meg inkább a problémát, hogy hogy lehet az adott HTTPS protokolt engedélyezni benne (azt hiszem SSLv2 a gyári).

(#6037) taip válasza Mr Dini (#6036) üzenetére

taip
(senior tag)

Ezt a hibát dobja a Chrome:

Ezt pedig a Firefox:

Szóval jó eséllyel vmi certificate hiba csak nem tudom hol fogjak hozzá, hol nézzek utána.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#6038) stefi68 válasza Mr Dini (#6035) üzenetére

stefi68
(őstag)

Meg is vagyok, hálás köszönet! :R

A korábbi dologra visszatérve, akkor azt mondod hagyjam a Plex-en keresztül történő YT lejátszás lehetőségét, mert valószínűleg kevés hozzá a vas?

(#6039) Mr Dini válasza taip (#6037) üzenetére

Mr Dini
(addikt)
LOGOUT blog

FFp shell-ed van? Ha van, akkor kis trükközéssel viszonylag egyszerűen át lehet konfigolni a webszervert. Egyéb esetben telnet backdoor, vagy soft reset...

(#6038) stefi68

Amennyiben a Plex YT channel használ transzkódolást a klienssel való megosztás során, akkor a NAS teljesítménye biztosan nem lesz elég hozzá. De önmagában a Plex sem egy beágyazott ARM vasokra tervezett történet...

Esetleg, ha megy a LUA szkriptelés, s van némi szabadidőd, akkor ajánlom figyelmedbe az xupnpd-t. Ez DLNA szabványon keresztül, egy lokális (NAS-on futó) proxyval képes bizonyos médiaformátumokat a TV-re küldeni. S van hozzá YT plugin ([link]). Kicsit jobban testreszabva kapsz egy gyakorlatilag bármilyen célokra használható lightweight YT klienst, ami használható minden DLNA eszközön. :)

(#6040) taip válasza Mr Dini (#6039) üzenetére

taip
(senior tag)

Szerintem van, régebben kellett valamihez emlékeim szerint.

(#6041) stefi68 válasza Mr Dini (#6039) üzenetére

stefi68
(őstag)

Jaaaa a LUA szkriptelés. Mért nem ezzel kezdted....
Már kiskiskolás koromban is nyomtam a szkriptet. :D

Viccet félretéve a tv-s topikban fel vannak rendesen háborodva a népek a YT elvesztése miatt.
Volt 1-2 hsz. amiben a Plex-et emlegették, de újból rákeresve kiderült, hogy PC-re telepítettek Plex szervert, YT pluginnel, tv-re meg Plex alkalmazást.
Nekem meg itt van a PC a tv mellet, amiről csak kiteszem a képet HDMI-n, úgyhogy nem kínlódok ilyenekkel.

Azért köszi!

(#6042) barcaxavi06

barcaxavi06
(csendes tag)

Sziasztok!
Úgy néz ki sikerült valahogy elrontanom az SSH kapcsolatot a NAS-hoz és Telneten sem érem el. Minden más funkció egyébként megfelelően működik (hálózati megosztások, Transmission...).
Nagy valószínűséggel egy olyan csomagot frissítettem ssh-n keresztül, amit nem kellett volna...

Mit érdemes ilyenkor tenni? Nem mertem elölről elkezdeni az egész FFP telepítési folyamatot.

(#6043) ram34

ram34
(tag)

Sziasztok.
A kérdésem az lenne, ha vennék egy ilyen IP kamerát
http://www.tp-link.com/hu/products/details/cat-19_NC230.html#overview
és azt az otthoni hálózatra kötném, tudnék-e képeket illetve videókat a NAS (Zyxel NAS326) egyik megosztott mappájába rögzíteni?
Ahogy néztem a beállítási videóját a kamerának a neten, ott pl. ki lehet választani az útvonalat hová mentse, de ugye az a PC egyik mappája defaultban (C:\user stb...) be lehet vajon browse-olni a hálózaton lévő NAS-t?
Mert egy ilyen IP kamerán gondolkozok, tudom, hogy nem annyira támogatott a Zyxel az IP kamerák terén mint a másik 2 nagyágyú, de nem is kell, hogy teljesen kezelje, mert a TP-Linknek van saját felülete stb...csak a mentés a kérdés szerintem.
Köszönöm ha valaki tud segíteni.

(#6044) gonorrea válasza barcaxavi06 (#6042) üzenetére

gonorrea
(senior tag)

Na most én is ugyanígy jártam, de web-es felületet sem éretm el! Nyomtam resetet, visszaállt alapra a nas, viszont, megmaradtak a programcsomagok is, csak újra kellett őket engedélyezni, viszont ssh/telnet nem megy, webes felületen nem tudom engedélyezni az ssh-t (vagyis bepipálja, de ha alkalmazom és lefrissítem az oldalt akkor megint üres a négyzet)!

Szerk: ok programcsomagoknál letöröltem ssh-t, majd újra telepítettem így úgy néz ki minden a régi

Próbáld ki te is

Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! 1+5T 6/64 + Amazfit Stratos

(#6045) Kispósi

Kispósi
(tag)

Sziasztok.

Én is szenvedek most, ma befrissült: FW V4.81(AALS.1)
Azóta nem érem el wifin keresztül:

Not Found

The requested URL /r49602,/adv,/loginwrap.html was not found on this server.

Hard Reset megvolt. DDNS-en keresztül megy. Transmission GUI látja, hálózaton elérem, putty megy.
Mit hagytam ki? (jó az ip amin próbálom)
Köszi!

SZERK: böngézőben előzmények törllése megoldotta

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x

(#6046) barcaxavi06 válasza gonorrea (#6044) üzenetére

barcaxavi06
(csendes tag)

Resetet nagyon nem szeretnék természetesen, de ha nem marad más akkor az lesz.
Én is néztem valamelyik nap a csomagok között és nekem olyan mintha le lenne tiltva, szóval lehet egy kicsit másképpen rontottam el mint te, de azért újra megnyomogatom inkább. Hátha.

(#6047) stefi68

stefi68
(őstag)

Érdemes frissíteni V4.80(AALS.1)-ről V4.81(AALS.0)-ra?
A beállítások, feltelepített dolgok megmaradnak?

Modification in V4.81(AALS.1) C0| July/21/2017
[Enhancement]
- Apply the official patch from Samba to fix CVE-2017-7494
- Turn off TLSv1.0 and TLSv1.1 and revise the cipher suite to enhance the security of HTTP and
FTP.
Modification in V4.81(AALS.0)C0 | May/19/2016
[Enhancement]
- Hide the httpd version information for security consideration.
- Reboots the device when servername is modified to make sure all the services apply the
correct servername
[Bug fixed]
- Fixed the ftp security issue.
- Fixed the issue that the scheduled tasks, including backup plan and power schedule, don’t
execute at the right time when daylight saving is enabled.
[Package]
[NZBGet]
- Upgrade unrar to untar more files which was compressed by newer compress tool
[Memopal]
Take off redundant double quotes while executing memopal
[GoogleDrive]
1. Fix that GoogleDriveClient won't update if the sync path contains blank
2. Only remove the folder's contents instead of the entire folder while users delete there
accounts
[BackupPlanner]
Modify daylight saving for schedule job

[ Szerkesztve ]

(#6048) vlevi válasza stefi68 (#6047) üzenetére

vlevi
(nagyúr)

Én frissítettem.
Megmaradt minden.
Mondjuk nálam az a "minden" csak a Transmission-t jelenti, az is zyk pkg-ból volt telepítve, az admin felületről.

(#6049) Kispósi

Kispósi
(tag)

Nekem is ok most már minden egyet kivéve:
a transmission vmiért nem tölt csak 700KB/s. 240es UPC-m van laptop is tölt rendesen.
Szóval valami beállításra gondolok. Van tippetek mit és hol nézzek meg? Esetleg vinyó miatt lenne?

Nexus 5x

(#6050) TRob1 válasza stefi68 (#6047) üzenetére

TRob1
(veterán)

Minden marad, nyugodtan frissíts.

¤ R'n'R ¤

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.