Új hozzászólás Aktív témák

  • Navaren

    aktív tag

    válasz MiklosSaS #3141 üzenetére

    Nekem volt Series 3 is és idén február óta van 5-ös (akkor bruttó $467 volt NY-ban, még épp megúsztuk a COVID miatti lezárásokat).
    Napi gyakorlati funkcionalitásban kiválóan helytáll, viszont két dolgot 'nem tud' a 3-mas: nincs always on kijelzője (ergo csak akkor kapcsol be és látszik a számlap, ha felemeled a karod), illetve nem tud EKG-t.
    Mindkét funkció nélkül teljesen jól meg lehet élni, nekem az előbbi viszont fontos volt.

    Ezt leszámítva az újabb persze picit 'szebb', picit gyorsabb, a nagyobb kijelzőnek hála komplexebb számlapokat is lehet 'kreálni' több információval és nyilván tovább lesz támogatott (hosszabb ideig kapja meg majd az új watchOS főverziót), ellenben míg a 3-mas nekem simán elketyegett 2 napot úgy, hogy én napi szinten edzek valamit és azt mérem is az órával, addig az 5-ös ilyen este 7-8 körül már alulról súrolja az 50%-ot, így nem vennék mérget rá, hogy egy újabb aktív napot is végig bírna.

    Javaslom, hogy ezek fényében dönts, megéri-e az újabb az extra pénzt, mert egyik sem olcsó.

    Egyébként talán most már érdemes megvárni a szeptembert az órával, hogy mit tud majd az új, vagy épp melyik lesz az 'entry' modell, és milyen árban.

    iBalu // Ordo Ab Chao //

Új hozzászólás Aktív témák