Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R.Woodoo

    tag

    A dirt 5 eljutott a forza szintjere vegre, nagyon rafert mar mert nekem mar bantja a szememet a dirt rally 2. Az utana kovetkezo cucc a videoban nagyon igeretes kivancsi vagyok milyen game lesz belole. Utana a dinos coop is nagyon fasza, varos. Innentol kezdve pedig ugy latom ismet megprobalja bevenni japant a microsoft amihez kemenyen melyre is nyult a zsebebe, hajra! Jok a kilatasok, grat csak így tovább! De remélem nem csak a game passal akarják megváltani a világot és a krafttal, meg pár szép grafikájú közepes címmel! A Sonyval kapcsoaltban sokan mondogatják itt, hogy sunyul. MIért tenné, hova kéne siessen, miről marad le? Torony magasan ha jól tudom 2X annyi gépet adott el és a minőségi ex címek szinte csak nála léteznek olyan minőségben ahogy az elő van iírva abban a bizonyos nagykönyvben!? Szóval szerintem ne is siessenek, hanem legyen rendesen kidolgoznva minden ahogy kell. A másik, pedig, nagyon remélem, hogy online terén mind a két cég fejleszteni fog rendesen, mert botrány amilyen sebességel képes reagálni egyik másik, a videó előzetesek minőségéről pedig ne is beszéljünk a store-okban. Kjváncsian várom az új gépeket és az újításokat!

Új hozzászólás Aktív témák