Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor81

    senior tag

    válasz bteebi #104 üzenetére

    Nem akarok Veled ezen osszetuzni es igazabol minden felvetesedre sem fogok valaszolni, mert ez szelmalomharc. Mindenesetre koszonom, hogy helyre tettel ! Mint mar korabban leirtam, maradi vagyok. (lehet, sznob is). De ez semmivel nem rosszabb, mint az a felszinesseg, igenytelenseg, amivel azok a vasarlok rendelkeznek, akik az emlitett ceget meggazdagitottak, azzal, hogy fontosabb volt szamukra a pl. zongoralakk fekete design, vagy a 3/4 akkora ar, mint az akkor meg kategoriakkal jobb -jelen esetben- japan elektronikai holmik eseteben. Hogy ezt miert allitottad parhuzamba a szelsoseges nacionalizmussal, azt is ertem es elhiheted, nagyon sok ember van a vilagon (meg az emlitett nagy cegek vezetoi, tulajdonosai kozott is) akik pokolian banjak, hogy ez igy alakult (reszben az o rossz donteseik miatt).

    Ha pedig szamodra semmit nem jelent a mult (az ido) lelked rajta... Nalam bizony meghatarozo. Sok evtizednyi munkaval legendava lehet valni, amit egy pillanat alatt el lehet b@szni, de 0-rol nehany ev alatt nem lehet maradandot alkotni. (meg egyszer leirom: nem ketlem, hogy az LG, vagy a Samsung nem lenne kepes olyan jo, vagy jobb minosegre, mint azt tette a Sony, vagy a Panasonic, de nem ezt teszik)

    A beszallitok megvalasztasaba es a gyartas kiszervezesebe most nem mennek bele (bar baromira meghatarozo mindketto)

    V.

    [ Szerkesztve ]

  • #94529552

    törölt tag

    válasz bteebi #104 üzenetére

    Hagyd már, képzeld milyen unalmas topik lenne ez is, a hsz-ei nélkül. ;] Csak a tények, semmi egyéb. Unalom a köbön. :K

Új hozzászólás Aktív témák