Új hozzászólás Aktív témák

  • soundman1

    senior tag

    A 3 beállítást (védett, auto indulás, akkuoptimalizálás ki) megcsináltad?

    A bluetooth-t profilozó progival én is ki-bekapcsoltattam korábban, de mivel hónapok óta nem működik a kapcsolat és nem jönnek az üzenetek folyamatosan, hagytam.
    Már mindent végigpróbálgattam, semmi nem segít, de most találtam valamit. Tegnap olvasom a teló fórumán, hogy a Bluetooth esetén kisebb a wifi sávszélesség, mert ugyanazt azt a frekit használja mindkettő. Majd nézem a GPS beállítást a kérdésed miatt, hogy van a telóm beállítva. Tegnap látom, hogy hónapokkal ezelőtt a Helyhozzáférésnél bekapcsoltam a Bluetooth alapú keresést is. Úgy emlékeztem, hogy a telókban ugyanaz az antenna használja a Bluetooth-t és a wifi-t, ezérz kikapcsoltam hátha ez a bűnös. Ma eddig minden üzenet jön át az órára ...

    Amúgy a GPS-ek a mai telókban nem kellene sokat fogyasszanak, meg csak akkor működik, ha a GPS beállításokban felsorolt valamelyik program elindítja.

    [ Szerkesztve ]

    SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

Új hozzászólás Aktív témák