Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MeGabee

    senior tag

    válasz Vermilion69 #1665 üzenetére

    A kérdés az,hogy az előfizetésed tudja-e :)
    Elvileg az enyém tudja,a teló is tudja,mégse láttam még rajta a 4G feliratot megjelenni.Pedig nem is valahol Mucsaröcsögén élek,hanem a Nagy Faluban :D
    Mindenesetre elvagyok vele így is,nem létszükséglet,bár lehet attól is jobban merül,hogy állandóan keresgeti szerencsétlen....

    Ha az árkülönbség nem mérvadó,akkor vedd meg azt,amelyik jobban tetszik.Mert kb. a felsorolt különbségeken kívül ugyanazt fogja nyújtani mindkettő.

    Szerk.: Az árazásnál pont ezért van az a 20K közte(+8 giga,NFC,LTE) :D

    [ Szerkesztve ]

    "Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

  • kort01

    aktív tag

    válasz Vermilion69 #1665 üzenetére

    Hogy melyik modell milyen frissítéseket fog kapni, azt nem lehet előre tudni. Sokan szoktak jósolgatni, aztán jön a szívás azok részéről, akik hallgattak a tanácsra. Többször előfordul, hogy valamilyen internetes cikkben jelenik meg egy-egy frissítésről szóló pletyka, ami természetesen beférkőzik a fórumba is és ezért jönnek a reménykeltő írások. Szóval szerintem ezt nem lehet előre megmondani.

    Nálam a következő szempontok számítottak a Honor 4C és a P8 Lite "harcban" a P8 Lite javára:
    - 4G (bár jelenleg nem használom, több helyen előny lehet)
    - NFC
    - Vékonyabb, könnyebb (akkumulátor viszont kisebb)
    - Lollipop (valószínűleg megkapja a 4C is, de ez a biztos)
    - 16 GB rom
    - A fényképezőjére elég jókat írtak. A tesztek alapján úgy véltem, hogy a P8 Lite-é jobb.
    - Beszélgetési minőséget jónak mondták, bár véleményem szerint lehetne hangosabb is
    - Hangszórója alul van és nem a hátlapon. Ráadásul a hangerejét jobbnak írták.
    - Dupla koppos képernyő feloldás, de azt most nem tudom megmondani, hogy a 4C KitKat-ében bent van-e...
    - Szerintem jobban is néz ki, de ez szubjektív
    - A fórumban több rejtélyes hibát is írtak a 4C-ről, ami lehetséges, hogy megoldódott időközben...
    - Akciós áron vettem

    Ennek ellenére szerintem a 4C is nagyon jó készülék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák