Új hozzászólás Aktív témák

  • kort01

    aktív tag

    válasz Vermilion69 #1878 üzenetére

    Köszönöm, úgy látszik már a legfrissebb rommal adják ki mindenhol.

    A mai napi történetem, inkább offba rakom, nehogy megszóljatok érte.
    Családnak is nagyon megtetszett a telefonom, így hát én is rendeltem a Media Marktól online, had örüljenek itthon. Az enyém még az Edigitaltól származik. El is autókáztam érte, elhoztam, otthon vettem észre, hogy az alján a töltőcsatlakozó résznél, valamint az oldalán a bekapcsoló gombnál és a hangerőszabályzó gombnál karcok találhatók. Hátlapi fólián is volt valamennyi, az nem is izgatott volna. Természetes fényben egyértelműen látszódik. Hát eléggé berágtam, nekem nem szokásom ok nélkül visszavinni a vásárolt eszközeimet. 4 óra múlva jelentkeztem az MM-nél, hogy ez így nem ok. Ott nézegették, mutattam, hogy nekem már van egy ilyenem, nem ok nélkül vittem vissza, nem szórakozásból vásároltam. Azt mondták, hogy nem volt kibontva. Persze a lezáró matricák a dobozban voltak, így bárki próbálgathatta, akár a nagykereskedésben is. Szóval visszakértem a pénzt, szerencsére vissza is adták azonnal. Nekem most csak az üzemanyag költségemet növelte meg ez az esemény.
    Javaslom, hogy ott a helyszínen nagyon alaposan vizsgáljátok meg, ne csak felületesen, mint ahogy én tettem, akár vigyetek egy nagyítót is :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák