Új hozzászólás Aktív témák

  • bmwsan

    senior tag

    Nekem volt sok Galaxy S szériás telefonom, S7-rol váltottam, mivel nekem az S8/S9 (4GB RAM :F, vicc ) nagy újdonságot nem hozott, talán az S9+.

    A kijelzo, teljesen oké és sokkal szebben lehet finom hangolni, mint egy Galaxy S vagy Note esetében, természetesen a felbontás alacsonyabb, de ha nincs egymás mellett a 2 készülék teljesen oké(amúgy is).
    Illetve nálam az S7 a sok statikus tartalom miatt (navigáció), szépen be is éget. Emiatt a 20Pro-n ezt a tevékenységet hanyagolni fogom, navizni meg marad az S7.

    A kamerát nem nagyon volt idom tesztelni, annyi biztos, hogy fényképekben tudja, amit az S9+ néha meg is lépi és még nincs is a szoftver teljesen kész, mivel jelenleg a a sima P20-on és a P20 Pron ugyanaz van, így a 3 kamera nincs teljesen kiaknázva.

    1080p 30FPS-ben sokkal jobb mint bármi más, fölötte viszont hoki. Ez is javulhat, mivel mind a 3 kamera modul kapott OIS-t, de valamiért ezek jelenleg nem elérhetoek.

    Akksi elég jó, rendszer szélsebes, semmit sem tölt újra, a sima S8 és S9 a 4GB RAM-al néha-néha ezt-azt újra töltött.

    A faceunlock pedig elég patika, gyors, rossz fényviszonyok között is felold, tudom nem biztonságos meg stb... de olyan mindegy, nem vagyok sem elnök, sem vézérigazgató, amúgy sincs olyan infó a telefonomom amit extrán védeni kellene.

    Az ujjlenyomat olvasó pedig még mindig egy teljesen másik szint, mint bármilyen más telefonon. Ennél gyorsabbal és pontosabbal még nem találkoztam, pedig sok flagship megfordult a kezemben.
    4 nap alatt egyszer sem hibázott, bármilyen szögbol, bárhogyan nyúltam a telefonhoz.

Új hozzászólás Aktív témák