Hirdetés

2019. október 17., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-10-09 09:46:22

GAMEPOD.hu

>> Légyszives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

(#951) farkas-lány válasza apacsay (#942) üzenetére

farkas-lány
(csendes tag)

Nekem frissült 107-re még a múlt héten.. Többször használtam a 360-os kamerát. Semmi baj nem volt vele. Ma elindítottam és fejjel lefelé van a kép.. Nem tudom, mi lehet a baj. De ha ellövöm a képet, a szerkesztés menüben már jó.

"Az idő, ha megdermed a képen, az öröm talán itt marad" || Huawei Mate20 Pro - Twilight || Honor Band 4 || Samsung Galaxy Tab A ||

(#952) mec71

mec71
(tag)

Sziasztok. Érdeklődni szeretnék hogy milyen progival tudok hívás felvételt csinálni hekkelés nélkül. Köszi a segítséget

(#953) panda138 válasza mec71 (#952) üzenetére

panda138
(csendes tag)

Acr

(#954) apacsay válasza farkas-lány (#951) üzenetére

apacsay
(tag)

Írtam a Huawei -nek, kíváncsi leszek a válaszra...

Huawei P20 Pro - Samsung Tab S4

(#955) mec71 válasza panda138 (#953) üzenetére

mec71
(tag)

Köszönöm

(#956) sirály69

sirály69
(őstag)

Ma végre megérkezett, 2 hét küzdés után... Első bekapcs után már jön le ... 0.107. Ma belakom és holnap rakom át a kártyákat a Mate 9-ből. Kíváncsi vagyok a különbségekre... ;]

Szerver Hosting Debrecenben

(#957) janosibaja válasza farkas-lány (#951) üzenetére

janosibaja
(őstag)

Független telefonom van, két SIM-es, benne egy Telekom kártyával. Nem akar frissülni az emlegetett 107-re...

Gondolom, a Build-számot írjátok, ami nálam CLT-L29 8.1.0.106(C432).

Lehet ezt sürgetni valahogy, mint számos más készüléknél, vagy csak türelem, kizárólag OTA érkezik?

Huawei P20 Pro; Samsung MU8002; Huawei Band 2 Pro

(#958) mhydas99 válasza rolandg (#919) üzenetére

mhydas99
(csendes tag)

Sokkal egyszerubb a prediktiv bevitel....megnyomod a tarcsazo ikont es a szamokon elkezded beirni a hivott fel nevet, feldobja a lehetosegeket es ott ranyomsz mar hivja is. Sokkal gyorsabb mint a nevjegyzekben keresgelni...

(#959) kali válasza janosibaja (#957) üzenetére

kali
(legenda)

A Firmware Finder segíthet esetlegesen, azzal át is irányíthatod a frissítést a telefon rendszerfrissítőjébe, úgy gyakorlatilag OTA frissül. Annyi, hogy olyankor érdemes a FULL-OTA verziót felhúzni, illetve előtte IMEI alapján ellenőrizni, hogy a megfelelő, adott típusú készülékre elérhető (a felugró ablakban rendelkezésre állót írjon, illetve azt az elvárt egy-, vagy kétkártyásra írja) verzió legyen kiválasztva.

[ Szerkesztve ]

Just Mobile Gum Plus külső akkumulátor és Sony MDR-XB50AP EXTRA BASS fülhallgató eladó: https://tinyurl.hu/O8nA/

(#960) Aszi10

Aszi10
(tag)

Sziasztok!

Csatlakoztam a brigádhoz egy fekete modellel.
Üdv mindenkinek! :))

Aszi

"A stílus az egyetlen olyan igazi luxus,amit mindenki megengedhet magának,függetlenül attól, hogy mennyi pénze van." Giorgio Armani

(#961) farkas-lány válasza apacsay (#954) üzenetére

farkas-lány
(csendes tag)

Kíváncsi leszek, mit írnak...

"Az idő, ha megdermed a képen, az öröm talán itt marad" || Huawei Mate20 Pro - Twilight || Honor Band 4 || Samsung Galaxy Tab A ||

(#962) farkas-lány válasza kali (#959) üzenetére

farkas-lány
(csendes tag)

Nagyon könnyen elrontható ezzel a módszerrel a készülék.
Én inkább megvárnám a hivatalos verziót.

(#963) kali válasza farkas-lány (#962) üzenetére

kali
(legenda)

Nem lehet így elrontani, ha netán rossz verzió kerül kiválasztásra, akkor a telepítéskor hibát jelez és nem települ fel a frissítés, majd törlésre kerül.
Korábbi verzióra is vissza lehet állni az alkalmazással, ha valakinek problémája lenne esetleg az új firmware verzióval.

Just Mobile Gum Plus külső akkumulátor és Sony MDR-XB50AP EXTRA BASS fülhallgató eladó: https://tinyurl.hu/O8nA/

(#964) sirály69 válasza janosibaja (#957) üzenetére

sirály69
(őstag)

Dugd rá a telefonod a pc-re és HiSuite elindítása után fel fogja ajánlani a frissítést!

[ Szerkesztve ]

(#965) janosibaja válasza sirály69 (#964) üzenetére

janosibaja
(őstag)

Köszönöm mindenkinek a segítő hozzászólásokat! :R

@sirály69 : végre felfogtam, mire jó ez a HiSuite :D

Sok mobilom volt már, de Huawei még soha nem volt... Bejön a hardver, de ez az EMUI nagyon ismeretlen...

Még annyi segítséget kérek a jártasabbaktól, hogy a Nova Launcher Prime-ot hogyan lehet korrekten felrakni?

Eddig MINDEN telefonomon ment, nagyon szeretem, hogy kis ikonok lehetnek rajta, számmal jelzi ki, hogy hány nem fogadott ez-az jött, gesztusok, satöbbi.

A P20 Pro azonban a Nova telepítésekor rögtön közölte, hogy nem jó ötlet más indítót választani, aztán pár percig futott a Nova, majd összedőlt.

XDA-n olvastam valami olyat, hogy mintha talán az adatforgalmat kéne külön engedélyezni, meg az akkuoptimalizálásból kivenni... Nem találom ezeket az opciókat! Ha egyáltalán tényleg ez a baj oka... :W

Akinek működik a Nova, hogyan csinálta? :R

(#966) trichie16

trichie16
(csendes tag)

11.30 és 14,30 közöttre irták a futárt, gyerekek már megőrülök :))
Egyébként vélemények a gyári tokról és kijelzővédőről? Elég jók, vagy jobban megéri újat venni? Ha igen milyet? Néztem párat főleg a Spigen Rugged Armor tok jött be, de ha elég jó a gyári nem vesződök vele.

(#967) winben válasza trichie16 (#966) üzenetére

winben
(aktív tag)

Én vettem hozzá gyári tokot.
Azt mondja a kislány az üzletben, hogy okostok. De igazából csak a jobb harmada átlátszó és mágnesesen érzékeli a teló a lecsukását. Jópofa és jól is néz ki és nem olyan csúszós így, mint egy taknyos hering... :))

(#968) pampika válasza trichie16 (#966) üzenetére

pampika
(őstag)

a tokot érdemes használni, mert sokkal jobb úgy a fogása a telefonnak.
a gyári fólia karcolódik szépen, de legalább védi a kijelzőt.

(#969) nimba1 válasza trichie16 (#966) üzenetére

nimba1
(aktív tag)

Én a gyárit használom legalább látszik a telefon színe.

(#970) janosibaja válasza winben (#967) üzenetére

janosibaja
(őstag)

Milyet vettél? Dobnál egy linket? Telefont fel lehet venni a tok kinyitása nélkül?

Valahol láttam bőrhatású tokot is...

(#971) farkas-lány válasza kali (#963) üzenetére

farkas-lány
(csendes tag)

Jó.
Végülis azt csinál a telefonjával mindenki, amit akar. :R

(#972) winben válasza janosibaja (#970) üzenetére

winben
(aktív tag)

ilyet

Őszintén szólva még meg sem fordult a fejemben, hogy ne nyissam ki a tokot ha csörög a telefon, így nem tudom, hogy becsukva fel lehet-e venni. Legközelebb kipróbálom úgy :)

(#973) janosibaja válasza winben (#972) üzenetére

janosibaja
(őstag)

Köszi

(#974) hito

hito
(nagyúr)

Ma hozzájutottam egy Type-C microSD OTG adapterhez. Gyönyörűen olvassa a 128GB-os Samsung microSD-t :K

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#975) winben válasza janosibaja (#970) üzenetére

winben
(aktív tag)

Fel lehet venni és letenni is a tok kinyitása nélkül!

(#976) janosibaja válasza winben (#975) üzenetére

janosibaja
(őstag)

Az vagány. Köszi.

(#977) sirály69 válasza winben (#967) üzenetére

sirály69
(őstag)

+1 :K
Mate 9-re is gyári flip tokot használtam/használom. Nagyon bevált...!

(#978) sirály69

sirály69
(őstag)

Minden adatot (WIFI jelszavakat is), hogyan tudom átvinni, költöztetni a Mate9-ről a P20 Pro-ra?

(#979) winben válasza sirály69 (#978) üzenetére

winben
(aktív tag)

Én mikor beüzemeltem a p20 pro-mat akkor volt a kezdeti kérdések között olyan, hogy beállítás új eszközként vagy adatok másolása. Rámentem a másolásra, majd kérte, hogy az előző telefont érintsem ennek a hátához (NFC).
Azonosítanom kellett magam pin kóddal újra a régi telón és elkezdte az átköltöztetést. A custom apk-n kívül wifit, program és alap rendszerbeállításokat is átmásolt a korábbi P9 Lite-omról.

(#980) rolandg válasza mhydas99 (#958) üzenetére

rolandg
(csendes tag)

Köszönöm a válaszod, és valóban... :-)

A gyári flip tok nekem is nagyon bevált, csak ajánlani tudom.

(#981) sirály69 válasza winben (#979) üzenetére

sirály69
(őstag)

:R Majd akkor megcsinálok egy teljes visszaállítást holnap. Még nincs semmi rajta... :DDD

(#982) finu válasza sirály69 (#978) üzenetére

finu
(tag)

Phone Clon gyárilag rajtalan mindkettőn.

EricssonGH337,388,T10,T28,Nokia8110,8210,6210,5210,8850,6510,6310,8310,6230,6310i,7250i,6230i,6280,6288,8850,6300,LG4XHD,Optimus G,G2,G3,G4.Mate9,Mate10 Pro,P20 Pro,Mate 20 Pro.

(#983) sirály69 válasza finu (#982) üzenetére

sirály69
(őstag)

:Y , pedig kb 3 hete néztem, hogy van ilyen app is rajta...
:R

(#984) trichie16

trichie16
(csendes tag)

A gyári tok szép, majdnem hogy lilának néz ki a fekete telefon, ami amúgy jól néz ki, viszont ebben kilóg egy kicsit a kamera, szóval lötyög a telefon az asztalon ha pl. az ujjlenyomatleolvasót lenyomom. De egyébként szép :D

(#985) sirály69 válasza trichie16 (#984) üzenetére

sirály69
(őstag)

Gondolom a szilikon tokra gondolsz...

(#986) Kölyök1990

Kölyök1990
(aktív tag)
LOGOUT blog

Sziasztok!

Csatlakoztam a P20Pro tulajdonosok klubbjába. :)
Egyelőre tetszik a telefon, majd az üzemidő lesz a kérdés. (Már megszoktam a Mate 8 üzemidejét)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#987) #98880768 válasza Kölyök1990 (#986) üzenetére

(törölt tag)

Nagyjából ez is annyit tud szerintem.

(#988) Aszi10

Aszi10
(tag)

Az biztos nálam egyelőre, hogy a sot-om legalább 40%-al jobb mint az s8+-on volt... Nálam az nagyon rosszul fogyasztott sztem, vagy ez ennyire jó akksiban... Nemtudom... Ez az első hauweien. :))

"A stílus az egyetlen olyan igazi luxus,amit mindenki megengedhet magának,függetlenül attól, hogy mennyi pénze van." Giorgio Armani

(#989) winben

winben
(aktív tag)

Helyzetjelentés
Vettem usb-c to usb3.1 átalakítót, csatlakoztatva a Fiio Olympus 2 DAC-ot a teló nem ad semmi visszajelzést, de néhány mp gondolkozás után már azon szólaltatja meg a médiát. A vártaknak megfelelően látja el árammal a külső hangkártyát és szólaltatja meg a fejhallgatót.

Csípem ezt a telót. :)

(#990) kisdobos0111 válasza Aszi10 (#988) üzenetére

kisdobos0111
(tag)

S8 után milyennek tűnik? Én is gondolkodom egy ilyen telefonon. Nem hiányzik semmi Samu dolog belőle?

[ Szerkesztve ]

(#991) Balázs1986 válasza winben (#989) üzenetére

Balázs1986
(addikt)

Nekem is Olympus 2 van, de egyelőre Xiaomi Redmi Note 4-en lóg. Most szemezek ezzel a telóval, jó tudni hogy a type-c se lesz gond, köszi :)

[ Szerkesztve ]

"Ostobán nézhetek most már sarokba szorulva, megint dacolva: Miért is okoznék csalódást, miért hajlanék bármi szóra...?"

(#992) janosibaja válasza kisdobos0111 (#990) üzenetére

janosibaja
(őstag)

Én S8-ról jöttem. Apróságok hiányoznak, de azok nagyon.

1. Az értesítési LED-et külső programokkal is képtelenség normális működésre bírni, úgy pislog haloványan, ahogy kedve tartja. Nagyon kicsi, tehát normális esetben alig látszik, viszont ahhoz pont elég, hogy hosszú éjszakai vezetésnél a navigációként működő, töltődő telefon fényeként szúrja a szememet. Mert amúgy kikapcsolhatatlan. :W

2. Az AOD helyettesíthetné, de nem tudja, mert az értesítések közül többet nem jelenít meg, például a Gmailt - ez kényelmetlen, hogy hiába van AOD, mindig fel kell nyitnom a telefont, hogy lássam, jött-e valami. :W

3. Nem megy fel a bármelyik gyárinál messze jobb Nova Launcher, amire én mindig le szoktam cserélni a gyári launchert. (Elsőre az a benyomásom, hogy a Huawei nagyon sok beállítási lehetőséget ad, régebben a rootolt mobilokat tudtam ilyen sokoldalúan beállítani - de amit nem ad, azt amolyan iPhoneosan letiltja.) :W

Minden más szempontból szuper a cucc. :DDD

Az S8-as néha döcögött, ennek meg sem kottyan semmi, kitűnő az ujjlenyomat-olvasó, az arcfelismerés, gyors, stabil, erős az egész cucc. A kamera első ránézésre nagyjából az S8 képességeit hozza. (Lehet, hogy még nem tanultam meg kezelni, s Pro módban majd hasít.)

Szerintem a teló megéri az árát.

[ Szerkesztve ]

(#993) apacsay válasza kisdobos0111 (#990) üzenetére

apacsay
(tag)

Talán nekem a gyári AOD hiányzik az S8-ból, de nyilván a boltból pótolható. A kis led volt még jobb az S8-on, valahogy erősebbnek tűnt a fénye . Még a Samsung Gear Fit2-met is sikerült hozzápasszintanom, egyelőre teljesen jól működnek együtt.

off : nekem az S8 akksi ideje az utóbbi időben elkezdett eléggé csökkenni, ezért is űdítő a 20 Pro :)

Huawei P20 Pro - Samsung Tab S4

(#994) janosibaja válasza apacsay (#993) üzenetére

janosibaja
(őstag)

"Nyilván" pótolható az AOD a boltból? Ha találsz egyet, ami megjeleníti a Messenger üzenetektől a Gmailig az összes nem fogadott hívást, üzenetet, akkor szólj légy szí. Lehet fizetős, bármi. Köszi

(#995) spidersoft

spidersoft
(senior tag)

Üdv! Valahogy ki lehet nyerni a kameraképeket egyenként? 3d makró okán...

(#996) pampika válasza janosibaja (#992) üzenetére

pampika
(őstag)

Nálam szépen megy a nova.
Próbáld meg, hogy az appok/nova-nál átnézed az összes opciót a jogosultságokra meg engedélyekre.

(#997) janosibaja válasza pampika (#996) üzenetére

janosibaja
(őstag)

Ez nagyon jó hír, köszi!

Konkrétan miket engedélyeztél? Nekem már akkor hibaüzenetet dobott, amikor az indító cseréjére kattintottam, aztán a Tesla Unreadnál feldobta a talpát a mobil.

Felraktad a Tesla Unreadet is?

(#998) pampika válasza janosibaja (#997) üzenetére

pampika
(őstag)

Nem, csak a nova van fent. Lehet a Tesla csinálja a gondot.
Elsőre nekem is elhalálozott, de aztán újraindítottam a novat, meg alapértelmezetté tettem és azóta megy.

(#999) Aszi10 válasza kisdobos0111 (#990) üzenetére

Aszi10
(tag)

Hat nekem az s8+ volt sz első Samsung telom... De az utolsó is volt egyben... Egyelőre ez jobban tetszik és az akkuja tényleg jelentősen jobb nálam... Volt olyan akinél az s8+is jó volt akkuidoben de nálam siralmas volt... Full toltesssl alig volt meg az 5ora sot.. Úgy, h ig használtam a telót... Nevetséges volt... :))

(#1000) janosibaja válasza pampika (#998) üzenetére

janosibaja
(őstag)

Rájöttem. Akkor dől össze a Nova, amikor a Huawei minialkalmazását akarom a kezdőképernyőjére tenni. :W

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.