Új hozzászólás Aktív témák

  • punky10

    addikt

    válasz istnag #4812 üzenetére

    Ne kezdjük már újra!
    Akkor is leírtuk,nem csak én mások is,hogy az általad felsorolt hibákkal nem találkoztunk.
    -A memóriakezelés megegyezik a többi Huawei telefonnal,nálam hasonlóan ment a MIUI is.Téged zavart,nálam nem volt probléma,a Gmail üzenetek éppúgy megjöttek a telefonra(néha még hamarabb 1-2 másodperccel)mint a Samsung táblagépre.
    -A szelfiben igazad lehet,egyszer használtam,azt is véletlenül...
    -A kamera szerinted is jobb a közepesnél.Akkor?Ez nem a Pro verzió...
    -3 Samsung,1 LG és 1 Phillips Tv-hez csatlakozom havonta 1-2 alkalommal problémamentesen
    -A gyári headsetet nem használom,tartalékként el van téve,egy JBL és egy Xiaomi Pristont használtam eddig,most egy "ósúnös" bt-fülest használok.Sosem volt halk!Megfelelő harangot kell venni(illetve a bt-re vettem egy Ipodsra való gumibugyit)és máris jobb,

    Nem kell itt csinálni a fesztivált,és megjátszani az elnyomott igazmondót!Nem tökéletes a telefon,ezt szerintem senki sem állította.De az,amikor az általad említett hibák másnál nem jelentkeznek,az több mindent jelenthet.Pl a Te telefonod hibás.Irány a szervíz,mond el,hogy halk.Vagy hogy mi a baj vele.
    Ami eddig mindenkinél jelenlevő probléma volt,az a 8-hoz viszonyított kameraromlás és a rosszabb üzemidő.Vissza lehet menni a 8-as droidra,probéma megoldva...Itt a topicban kb 30 % 8-ason van,és örül.
    Kb 65% 9-esen van,mert annyira nem zavarja őket(minket...😀)a kicsit rosszabb üzemidő,és a gyengébb autómata fotó.
    Tehát nem tetszik a telefon,de mégis megtartod,pedig szerinted már minden jobb nála,akkor nem tudunk semmit tanácsolni,így jártál.
    Igazán sajnáljuk.
    Nem tudunk segíteni.Mi sem,a Huawei sem.
    És hiába írod be havonta,akkor sem...

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

Új hozzászólás Aktív témák