Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz tojaaji #7724 üzenetére

    Akkor nekem a twrp_vtr3.2.1-0_v0.4.img kell (majd), hogy ne csak SD-re, hanem akár az internal storage-ra is tudjak menteni, ugye?
    Neked egyébként mi van most fenn? Nekem az a tervem, hogy pár nap tesztelés után (bebizonyosodjon, hogy hw szinten minden OK) és miután megjött az Oreo (kell akkor hozzá HiCare reg.?) BL-t nyitnék.
    Utóbbival kapcsolatban azt olvastam, hogy utána viszont lőttek az OTA-nak (nem fog jönni). Az én célom viszont az lenne, hogy megmaradjon. Lehet nagyon naiv az elképzelés, de ha sikerülne a BL nyitás után a rendszer alól (tehát nem recovery-ből) feltenni a Magisk-et, és utána visszazárni a BL-t, akkor működhetne a dolog (OTA, root, Safety Net passed ... jaj, de szép lenne ...). Szerinted? Többiek?

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz tojaaji #7724 üzenetére

    Erről majdnem meg is feledkeztem:
    "Nekünk ez azért nem töltött be, mert project treble (továbbiakban pt.) rom volt a telefonon." - de a 8.0.0.360 -al már nekem is az van, nem? Azt tudom, hogy Te nem stock ROM-ot használsz, de nehogy már ne legyen mindegy, hogy milyen rendszer (pt-s vagy sem, pt-s stock vagy pt-s Lineage) van fenn. Ha egyszer úgy hirdetik, hogy 8.0-ás, akkor az azt jelenti (gondolnám), hogy bármilyen pt-s rendszerrel "elbír". Tévedés jogát fenntartom. :)

    #7735
    "Xda-n tettek ki pár képet, hogy nyitott bl esetén is megjött nekik az ota." - ha, nem nagy kérés, ill. emlékszel, hogy hol láttad, akkor dobnál kérlek egy link-et? Nem tudom, de valahogy nekem kicsit kusza az XDA-s P10 topic. Egy dologra van 1-2-X db leírás (hol jobb, hol rosszabb). Kicsit nehezen jövök ki rajta. Más készüléknél nem tapasztaltam ilyet....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák