Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vadmeggy

    aktív tag

    válasz pető bá' #12640 üzenetére

    Teljesen egyetértek veled. Ezelőtt volt egy Honor6 és egy középfelső kategóriás Samsung telefonom. Végre azt érzem h nem lassul a telefonom hónapok után, nem kell custom firmwaret keresni. Működik és kész. Voltak apró hibák, de messze felülmúlja a használati értéke. Ha tehetném újra ezt venném.

    Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

  • dualcore

    őstag

    válasz pető bá' #12640 üzenetére

    Igen igaz, korábban renszer updte volt a téma, utána pedig alkalmazás update. Én sem kukkolom már évek óta, hogy minden flottul menjen, pedig ez már a mai világban alap kellene legyen. Csak azokat az appokat frissítem, amit rendszeresen használok, az pedig igen kevés van. (viber, Tidal, messenger, gmail, chrome) Utóbbi 2 gyári alkalmazás. Ami még + az a telekom alkalmazás, amin a számláim fizetem. Nekem ennyi az igényem a telefonnal szemben, szóval az a minimum hogy elvárom, hogy ezek flottul működjenek. Ennek ellenére néha akadnak bugok, nem vészesek, eyütt lehet élni velük, csak időnként zavaróak. A hang része az ami hagy kivánnivalót maga után számomra, mert azt sokat használom, szintén gyári appot, vagy 3.5 jack, vagy BT, de ezt már kitárgyaltuk. Cserébe nálam soha nem volt melegedés, vagy sötétedés, pedig a párom volt hogy a nagy melegben rohangált a gyerek után miközben videózta a telefonnal.
    Viszont az OTG része, az ami igen szuperül működik, és kevés szó esik róla. Dugtam már rá merevlemezt külső tápról, szépen felismerte és látott minden formátumot, legyen ez flac, video vagy dokument. A tükrös gépem memókártyájáról is rendszeren ezen kersztül küldöm el a képeket, az ismerősöknek egy-egy buli-nyaralás alkalmával.
    Ami nekem már lehetne "más", az a kijelző mérete, engem nem zavarna ha nagyobb!

    [ Szerkesztve ]

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz pető bá' #12640 üzenetére

    "... egy OTG kábellel egy USB-s külső hangkártyát kérdés nélkül felismer, és a hangkártya hangerőszabályozója pont a Média hangerőt állítja, rendszerszinten :P Mondjuk merül is rendesen a fogyasztó miatt a P10, de cserébe elég faszán szól"

    Hmm... erről írhatnál még kicsit. ;) Milyen "kártya"? Külső táppal nem lehetne valahogy megsegíteni?

    Alapvetően tényleg nincs baj a készülékkel. Épp ezért idegesítő - néha nem - kicsit az, hogy apró hibák, ill. a Huawei hülye hozzáállása miatt nem tud tökéletes lenni a cucc. A problémák (az én problémáim) gyökerét egyetlen mondatba tudnám összefoglalni: NE nyúljanak az alap Android funkcionalitásokhoz (pl. DND, bluetooth, task / memória menedzsment). A rendszert csak plusz / hasznos funkciókkal egészítsék ki, és akkor tuti lesz mind a szoftver, mind pedig a készülék.

Új hozzászólás Aktív témák