Új hozzászólás Aktív témák

  • BaDaBoo

    csendes tag

    válasz hockeyapu #426 üzenetére

    Szia!

    Én nemrégiben váltottam P40 Pro-ról Mate 40 Pro-ra. Amit el tudok mondani így ilyen rövid idő alatt (~3 hét), hogy minimálisan fürgébbnek érzem a rendszert, illetve a kijelzőjét szebbnek látom. Viszont a kijelző íveltsége miatt nem volt egyszerű tokot találni rá, a "klasszikus" Spigen tok pl. nem létezik rá - vagy legalábbis én nem találtam. (A nagyon lehajló ívek miatt szinte az összes tok olyan, hogy oldalról alig védi a telefont, így egy véletlen leejtésnél ha az élét kapja el akkor biztos annyi a kijelzőnek - nyilván nem kell dobálni, de az élet produkálhat érdekes dolgokat...)

    Fényképezés tekintetében a P40 Pro gyengébbnek bizonyult nekem pl. makróban és éjszakai módban a P30 Pro-nál, de a Mate 40 Pro hozza azt a szintet, sőt, automata módban is "nagyon jó" képet lő este/félhomályban. Bár a P30 Pro szuper makró üzemmódban talán még a Mate 40 Pro-nal is jobbat tud (kb. 1,5 cm-ről).

    Volt Mate 20 Pro-m is, azt is nagyon szerettem és most a Mate 40 Pro is nagyon bejön. Hozzá kell hogy tegyem, hogy jó áron jutottam hozzá, így megérte váltanom. Ha anyagi szempontból nézzük, akkor Neked kell eldöntened, hogy rászánsz-e ennyit, mert a P40 Pro-val se lősz mellé, én azt a készüléket is nagyon kedveltem.

    Ha bármi kérdésed lenne írj nyugodtan akár PM-et is. :R

    [ Szerkesztve ]

    "You Are Your Maker."

Új hozzászólás Aktív témák