Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz NY_A #1296 üzenetére

    Az ár egy érdekes kérdés. Én azt szoktam nézni, hogy ki tudom-e fizetni azt az árat amennyibe kerül. Ha igen, akkor onnantól kezdve mindegy. Tehát azt mondom, nekem max 350k-m van telefonra, akkor nem érdekel, hogy kinézett modell 85k (mi max 3), 110k (poco), 150k (mi 8), 240k (note 9) vagy 335k (mate 20 pro) vagy 350k (xs max). Végigpörgetem, hogy melyikben van a legtöbb, számomra hasznos funkció, és így lehet ellenfél egy mi max 3 is, mert szinte mindenben jóval gyengébb mint egy note, huawei, vagy iPhone csúcskészülék, de abban van a legnagyobb kijelző és az bírja a legtovább üzemidőben. Mérlegelni kell, lehet, hogy ez mindennél többet ér. Ezt csak azért írom le, hogy értsd, amikor azt írom: nem érdekel az ár, az nem azt jelenti, hogy gazdag vagyok és nem számít, hogy 85 vagy 350k (sajnos), hanem lásd a mögöttes dolgot. Így viszont, hogy a Mate 20 pro-ról számomra negatív hírek kezdenek jönni a tesztek alapján (üzemidő sem akkora király, kamera sem már), és még ennyivel olcsóbb is a Note, inkább arra húzok.

    1297: nem kell sértődötten írni, tiszteletben tartom a véleményed, bár egyet nem értek vele.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák