Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaDa

    senior tag

    válasz Carline #2041 üzenetére

    Persze ezeket meg lehet érteni ettől függetlenül meg lehet azokat is érteni akik elvárják egy 200e-s Telefontól a 2 fő verzió váltást. Mert szeretik kipróbálni az újdonságot de nem szeretnének ezért új telefont. Anno mikor vettem hivatalosan írták, hogy jön rá a Q. És ez nekem szempont. Én is megvagyok sw frissítés nélkül de ha ez is közre játszott a modell kiválasztásakor akkor had legyek már morci. Jelzem, nem a Huaweire vagyok az. De ami a legjobban bosszant az továbbra is az, hogy eladhatatlan lesz használtan később vagyis buktam kb. 60-80 ezer forintot ami nem kis pénz. Jelzem ez sem a Huawei hibája, de ettől még nekem fájni fog. Mert bárki bármit mond most, attól még senki nem fogja ezt megvenni 1 év múlva tőlem, főleg ha már Európában nem is lesz Huawei. De ne legyen igazam. Ezek persze csak jóslatok. Valószínű nem lesz probléma a sw-ekkel de az árcsökkenés ennek ellenére meg fog maradni. Ettől én még imádhatom a telefont de a pénzem buktam. És valljuk be ha minden marad így akkor a következő telefonunk sem Huawei lesz bármennyire szeretem.

    Nem vitának szánom csak ezt az oldalát is el kell fogadni. Veletek is egyetértek de vannak olyanok akiknek más szempont is fontos.

    [ Szerkesztve ]

    "A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

Új hozzászólás Aktív témák